Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W dawnym Pizza Express powstanie przestrzeń coworkingowa

W dawnym Pizza Express powstanie przestrzeń coworkingowa

Dawna jednostka Pizza Express w Leeds ma zostać przekształcona w celu stworzenia przestrzeni coworkingowej.

Instrukcje Spacemade, pomagające pośrednikom w zapewnieniu elastycznej przestrzeni roboczej bezpośrednio swoim klientom, zostały skierowane do zmiany lokalizacji witryny.

Jednostka o powierzchni 4000 stóp kwadratowych stanowi część Park House, który jest istniejącym miejscem do pracy utworzonym przez przestrzeń.

Firma Spacemade została pierwotnie sprowadzona przez właściciela budynku 18 miesięcy temu, aby przejąć działalność istniejącego dostawcy usług biurowych o powierzchni 16 000 stóp kwadratowych. Po opuszczeniu Pizza Express właściciel budynku zdecydował się na wspólną propozycję biznesową.

Otwarcie przestrzeni do pracy na nowym parterze planowane jest na lipiec 2021 roku.

„Ta elastyczna iw pełni konfigurowalna przestrzeń coworkingowa tchnie nowe życie w dawną restaurację” – powiedział Jonathan Rosenblatt, współzałożyciel Spacemade.

„Handel detaliczny i niepotrzebna gościnność ucierpiały szczególnie podczas Covid-19. Zamiast pozwolić, aby zaniedbane tereny stały się pustymi przestrzeniami w naszych miastach i miasteczkach, wielu właścicieli chce zmienić sposób ich użytkowania i przywrócić te przestrzenie do życia poprzez wspólne działanie. Jest to i jest trend, który będzie coraz częściej pojawiał się w naszych miastach i miasteczkach przez najbliższe 12 miesięcy.

„Obecnie współpracujemy z kilkoma innymi właścicielami budynków, aby zbadać możliwości przekształcenia dawnych powierzchni handlowych i hotelowych w elastyczne biura nowej generacji”.

Richard Hatter z Epsilon Properties, właściciel Park House, dodał: „Postanowiliśmy przeprojektować budynek, aby pasował do przyszłych wzorców biznesowych, ponieważ popyt na elastyczną przestrzeń stale rośnie, szczególnie w najlepszych lokalizacjach w śródmieściu. wiodące centrum współpracy w sercu Leeds.

READ  Obserwacja łazika NASA odnawia obawy dotyczące ludzkich śmieci kosmicznych | Mars