Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W co będziecie grać w ten weekend?  (20 maja)

W co będziecie grać w ten weekend? (20 maja)

Obraz: Nintendo

Cóż, ludzie, kolejny tydzień minął i z pewnością było dużo do omówienia w kwestii The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, prawda?

Najpierw oczywiście otrzymaliśmy pełne potwierdzenie od Nintendo, że najnowsza gra Zelda sprzedała się w oszałamiającej liczbie 10 milionów egzemplarzy w zaledwie trzy dni. To jest po prostu niesamowite! Przyjrzeliśmy się także niektórym z najlepszych dotychczas projektów w grze, jak ludzie dręczą tych biednych Koroków i dlaczego ludzie wydają się pragnąć Purah.

Jednak nie chodzi tylko o Zeldę. W rzeczywistości potwierdzono, że zupełnie nowa gra Mortal Kombat zostanie uruchomiona na Switchu w tym roku i jak dotąd wygląda bardzo ładnie. Pojawiło się również nieco zabawne ogłoszenie, że zawartość SpongeBob Kanciastoporty pojawiła się w Powerwash Simulator, wraz z potwierdzeniem, że Sonic Prime powróci do Netflix w lipcu. niesamowity!

Ale dość tego. Przejdźmy do tego, co będziemy robić w ten weekend. Czy ktoś może zgadnąć? Daj spokój, to proste.

Oli Reynolds, pisarz sztabowy

Oczywiście nadal gram w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jak mogę nie? Wydaje mi się, że ledwo podrapałem powierzchnię tej gry, mimo że prawdopodobnie nie działa już od około 15 godzin. Znalazłem kilka świątyń i spotkałem księcia Sidona, który oświadczył… To wszystko?

Eksplorowanie świata, zanurzanie się w Przepaściach, odkrywanie nowych rzeczy to świetna zabawa… Co za gra, człowieku.

Jim Norman, pisarz sztabowy

W ten weekend będę dalej grał (bębny proszę) Tears of the Kingdom! Tak, nikt nie powinien być zaskoczony, absolutnie kocham tę grę. Ciągle poruszam się między chęcią zdobycia historii za pasem a chęcią pójścia i zobaczenia wszystkiego, przez co przeszedłem. Byłoby naprawdę miło, gdybym opuścił głowę i zaznaczył kilka rzeczy z historii, więc nie muszę całkowicie Jako realizacja spoilerów na przyszły tydzień, ale wiem, że będę miał atrakcyjne zadanie poboczne lub ładnie wyglądającą górę i tak po prostu, pufCztery godziny w błoto.

READ  Upomniał najwyższego urzędnika państwowego za chwalenie się tym, że Peloton przenosi swój dom do remontu

Szczerze mówiąc, dla mnie to prawdopodobnie cała gra. Chciałbym wrócić i zagrać trochę więcej w Hollow Knight, ale oszukiwałbym się, myśląc, że będę w stanie odłożyć przygodę Hyliana na tyle długo, by spać, nie mówiąc już o graniu inna gra.

PJ O’Reilly, recenzent

Cóż, bez niespodzianek co do tego, w co będę grał w ten weekend. Zarówno dla przewodników, jak i dla osobistej przyjemności, planuję spędzić każdą wolną chwilę z Zelda: Tears of the Kingdom. Spędziłem już z nią dużo czasu, jestem kilkoma bossami w głównej historii, przeczesywałem głębiny w poszukiwaniu skarbów tak bardzo, jak tylko mogłem, i to całkowicie mnie odrzuca pod każdym względem.

Zwykle przed poniedziałkiem w tym momencie dostaję inne rzeczy ze sklepu internetowego, ale tak, teraz cały czas chodzi o Zeldę. Gra, która sprawia, że ​​Breath of the Wild wygląda jak stary kapelusz. Jak dobrze żyć!

Goncalo Lopez, recenzent

Weekendy są zajęte, podczas gdy ja kontynuuję sam Nintendo 64 najazd Najwyższej jakości gra zręcznościowa gwarantowana Więcejtop I zaskakująco Bubble Bobble EveryBubble!Więc proszę czekać na to. Więcej pracy z Taito Chronologia gier Ray’z Arcade. Po prostu nie mam dość Zuntaty i absolutnie ją kocham Ray Storm. Również świetnie Edycja kolekcjonerska Turrican Ultra Przybył po prawie 3 latach oczekiwania, więc spodziewam się ruchu typu „Shoot or Die” zbliżającego się do mnie.

Gra tygodnia to The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Pomijam główne misje i ponownie eksploruję Highland. Czuję się upokorzony, grając w tę grę, każda mała podróż jest absolutną przygodą.

Craig Reed, współpracownik

Ahoj ludzie z NL! W ten weekend zrobię, co w mojej mocy, aby stworzyć ostateczne potwory, używając zdolności Linka Ultrahand w Zelda: Tears of the Kingdom. Aha, i upewnił się, że każdego dnia zużywam wszystkie moje karty Zelda Amiibo, abym mógł wypełnić swoją stajnię kilkoma kopiami Epony.

READ  Reggie wyjaśnia, dlaczego Nintendo Wii U nie obsługuje dwóch gamepadów

Poza weekendem odpalę biegi 5 Na mojej konsoli Xbox Series X przez kilka kamieni milowych, które wkrótce osiągnę. A jeśli naprawdę mi się poszczęści, mogę złapać kilku przyjaciół, aby wypróbować Omega Strikers!

Miłego grania!


Tak, w tym tygodniu znów krąży dużo Zeldy. Ale w co wy gracie? Wypełnij ankietę poniżej i zostaw komentarz ze swoimi planami na weekend.