Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W co będziecie grać w ten weekend?  (1 kwietnia)

W co będziecie grać w ten weekend? (1 kwietnia)

Jim Norman, pisarz sztabowy

W tym tygodniu nastąpiła duża rotacja mojego 2DS XL po pobraniu wielu tytułów w zeszły weekend (zgraj pomarańczową torbę eShop, tęsknimy za tobą). Jeśli uda mi się odłożyć Pocket Card Jockey na dłużej niż 10 minut, prawdopodobnie będę kontynuował Shovel Knight: Treasure Trove i spełnię swoje marzenie o tworzeniu niesamowitej grafiki pikselowej pomimo mojego braku doświadczenia, sprzętu i umiejętności…

Zagrałem też w małą grę pt Ostatni z nas Na moim PS4 niedawno po tym przeoczonym niezależnym programie telewizyjnym wydanym na HBO (być może o nim nie słyszeliście). Byłoby wspaniale mieć trochę więcej tego z listy, o ile mogę sobie na to pozwolić Szkoda emocjonalna.

Goncalo Lopez, recenzent

Nic fizycznego w tym tygodniu, ale eShop więcej niż zmyślony. Emocje związane z wyścigami wielokątów w Formule Retro Racing: World Tour Papertris jest świetnym towarzyszem filmu Tetris FUR Squadron to połączenie Star Fox i TRON, o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz Flashout 3 polega na drapaniu się po wyścigach AG i zdobycie kopii Final Assault Suits Valken to nie lada wyczyn.

Gra tygodnia to Lunark. Od kilku lat śledzę rozwój tej perełki i pomimo wcześniejszego zakupu fizycznej kopii nie mogłem już dłużej czekać. Więc w ten weekend to mój numer!

Alana Haggis, pisarka personelu

Okazuje się, że restartowanie Animal Crossing: New Horizons Island to naprawdę zły pomysł, bo znowu traci się całe życie. Byłem trochę zawiedziony ACNH i nie wracałem do niego po dużej aktualizacji 2021, ale teraz, kiedy mam tak wiele nowych rzeczy do ujawnienia, wydaje mi się, że to zupełnie nowa gra. Przepraszam, że w ciebie zwątpiłem, Animal Crossing. Kocham cię.

Pierwsze DLC NieR jest odtwarzane na żywo w Theatrhythm Final Bar Line, więc wracam do mojego teatru – zobaczmy, czy uda mi się przejść przez ciężar świata bez napadu szlochu. I wracam do Citizen Sleeper, żeby sprawdzić wszystkie trzy darmowe odcinki DLC. Miłego weekendu, ludzie, i bądźcie czujni w ten Prima Aprilis.

READ  Jestem ekspertem od Wi-Fi — Twoje połączenie jest wolne, jeśli router jest ustawiony w jednym z tych pięciu miejsc

Gavin Lin, redaktor

W ten weekend przywitam się z Jasonem Isaacsem, kiedy zagłębię się w The Last Worker. Intryguje mnie to już od dłuższego czasu i udało mi się go złapać w czwartek wieczorem za absolutnie 20% zniżki. W naszej recenzji Roland stwierdził, że brakuje jej pod pewnymi względami, ale chętnie sam to rozpakuję.

Gdzie indziej jest mnóstwo gier eShop, które złapałem przed zamknięciem sklepów na 3DS i Wii U. Z przyjemnością przeglądałem NES Remix, a na 3DS jest mnóstwo rzeczy (Nintendo Pocket Football Club, SteamWorld: Tower Defense, Aero Porter), których jeszcze nie otworzyłem. Odwracaj moją uwagę rycerzem z kieszonkową kartą.


Mamy nadzieję, że podobało Ci się czytanie! Dodaj swoją grę skupiającą w ankiecie poniżej i zostaw komentarz ze swoimi planami gier na następny weekend!