Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W bezpłatnej aktualizacji Advanced Edition gry The Breach Switch jest dostępny już dziś

Zdjęcie: Gry podgrupy

Jeśli, tak jak my, czekałeś na powrót do strategicznej gry RPG sci-fi Subset Games, w wyłomieWięc dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień. Zupełnie nowa aktualizacja, nazwana „Advanced Edition”, została wydana dzisiaj i obiecuje rozszerzyć tę doskonałą turową grę taktyczną na różne sposoby.

Łącząc nową mechanikę, broń, wyzwania i pilotów, darmowa aktualizacja spodoba się zarówno nowym graczom, jak i wieloletnim fanom, którzy grają od premiery gry w 2018 roku. Ci nieznośni Vek nie będą wiedzieć, co ich uderzyło!

Aby zapoznać się z podsumowaniem tego, co zawiera aktualizacja, zapoznaj się z oficjalną wersją poniższego podzbioru:

Nowe mechanizmy i broń: pięć nowych oddziałów mechów i prawie czterdzieści nowych rodzajów broni.

Nowe wyzwania: Więcej wrogów, więcej bossów i więcej celów misji, które dodają dodatkowych wyzwań i różnorodności do każdej rasy.

Nowe umiejętności pilotów: Rozszerzona lista zawiera czterech nowych pilotów i trzykrotnie więcej umiejętności, które każdy pilot może zdobyć dzięki ulepszeniom.

Chociaż nowa aktualizacja brzmi ekscytująco, wydaje się, że sposób jej zainstalowania może sam w sobie wymagać niewielkiej ilości taktyk. Nie martw się, nie jest to tak skomplikowane, jak radzenie sobie z kosmicznym skarbem w pojedynkę, ale jeśli aktualizacja nie zostanie pobrana automatycznie, być może będziesz musiał otworzyć opcje gry na ekranie głównym Nintendo Switch i ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji systemu .

Dla tych, którzy są nowicjuszami w The Breach, pomyśl o tym Mario + Króliki: Bitwa o królestwo Spotkaj się ze zmiażdżeniem owadów, techniką noszenia zbroi WitamWszystko nakręcone w klasycznym 16-bitowym stylu artystycznym, a Ty nie jesteś w odległości miliona mil. To może nie brzmieć jak koktajl z gier wideo, którego możesz spróbować, ale zaufaj nam, warto wypić łyk. Dał nam grę 9/10 cali Nasza recenzjaopisując swoją rozgrywkę jako „jedną z najlepszych, jakie znajdziesz w gatunku strategii na Switchu”.

Ta nowa aktualizacja pojawia się w tym samym czasie, co wydanie mobilnej wersji gry na Apple i Androida. z Fizyczna premiera zaplanowana na październik tego rokuRok 2022 zapowiada się na znaczący rok dla The Breach.

Czy jesteś podekscytowany, widząc wszystkie rozszerzenia, które przyniesie najnowsza aktualizacja? A może po raz pierwszy wchodzisz do gry? Daj nam znać w komentarzach!

READ  Elder Scrolls 6 będzie dostępny wyłącznie na PC i Xbox