Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

VOD.PL rusza w Polsce na Connected TV

Polska platforma OTT VOD.PL, należąca do Ringier Axel Springer Polska, została ponownie uruchomiona na podłączonych platformach telewizyjnych.

Dzięki temu premiery filmowe, kultowe produkcje, filmy festiwalowe i ambitne kino można teraz oglądać na telewizorach LG i Android TV m.in. Sony, Philips czy Sharp. Pakiet aplikacji Connected TV dla VOD.PL, w tym projektowanie i rozwój UX, jest dostarczany przez Redge Media.

Wygląd i styl reedycji VOD.PL na dużym ekranie jest zgodny z wzorcem, który branża wypracowała w ciągu ostatniej dekady: mieszanka banerów, kafelków i zawijasów. Dużą uwagę zwrócono na reagowanie na nawigację bez opóźnień. Użyteczność jest łatwiejsza dzięki niewielkim zmianom, które mają znaczenie, takim jak skoki +/- 10 sekund lub płynne przewijanie osi czasu wideo. Co więcej, UX jest gotowy do personalizacji treści, a transakcje są obsługiwane bezpośrednio z dużego ekranu do natychmiastowych zakupów TVOD.

Komentując ponowne uruchomienie, Klaudia Czarnotta, Video UX Designer w Ridge Media, powiedziała: “W ciągu ostatniej dekady branża rozwinęła VOD UX w kierunku dostrajania. Tutaj wszystko, co możesz teraz zrobić, to po prostu wykonać dobrą robotę. To właśnie my zrobiliśmy dla VOD.PL. Ale możemy zrobić wiele dla różnych sektorów życia, takich jak newsy, sport, społeczności lifestylowe, a nawet wydawców książek. doświadczenie. To jest esencja Video UX 3.0”.

Aby zapoznać się z pakietem aplikacji VOD.PL, a także projektami UX 3.0 i przypadkami użycia, Redge Media będzie obecny podczas IBC2021 na stoisku 5.F21.

READ  Robert Lewandowski przygotowuje się do przejścia do historii, gdy Bayern Monachium wita fanów z powrotem - Sports News, First Post