Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

VitaXL otwiera centra napełniania w Holandii i Polsce

VitaXL otwiera centra napełniania w Holandii i Polsce

VitaXL, sprzedawca internetowy z siedzibą w Holandii, utworzy dwa nowe centra napełniania w Europie. Jeden zostanie otwarty w Holandii, a drugi w Polsce. Dwa centra realizacji są częścią strategii rozwoju VitaxL.

Firma zajmująca się handlem elektronicznym poinformowała, że ​​rozszerza asortyment produktów, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie produktów do domu i ogrodu. Holenderski detalista chce również zapewnić ciągłość zapasów produktów, na które jest duży popyt, oraz skrócić czas dostawy.

Dwa nowe centra napełniania w Europie

Aby osiągnąć te cele, VitaXL doda nowe Centra napełniania: W Holandii, Polsce, USA i Australii. „Te nowe centra napełniania są najważniejszym krokiem na naszej drodze rozwoju” – skomentował Kijo Adshorn, dyrektor generalny VitaXL. „W ubiegłym roku intensywnie szukaliśmy odpowiednich lokalizacji. Z przyjemnością rozpoczynamy budowę w tym roku”.

Z przyjemnością rozpoczynamy w tym roku budowę.

Ponad 141 000 metrów kwadratowych w Holandii

W Holandia, generując vidaXL Inne Centrum napełniania w Wenlow, gdzie znajduje się siedziba firmy. Placówka zostanie ukończona do końca tego roku, a łączna powierzchnia wyniesie 141 000 mkw., Z czego 4750 mkw. Przeznaczone będzie na biura.

W Polska, Powstaje nowa stacja paliw we Wrześni. VitoxXL wybrał to polskie miasto, aby skrócić czas dostaw, szczególnie w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowe centrum napełniania zostanie otwarte w ostatnim kwartale tego roku. Tam całkowita powierzchnia użytkowa wyniesie 138 000 mkw., Z czego 3 400 mkw. Stanowić będzie powierzchnia biurowa.

Tagi PolskaHolandia

Dzielić

READ  Polski ochotnik, który walczył o „niepodległość Ukrainy i obronę Polski” zginął od rosyjskiej rakiety.