Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Vipin Kaushik: Teatr może ci pomóc, ale potem twoja ciężka praca jest ważna

Vipin Kaushik: Teatr może ci pomóc, ale potem twoja ciężka praca jest ważna

Aktor Vipin Kaushik przez wiele lat pracował w teatrze, a także zrealizował dwa filmy fabularne. Młody człowiek przypisuje teatrowi zbudowanie swojej bazy, ale równie ważne jest doskonalenie umiejętności.

„Pracując w teatrze przez siedem lat, mogę powiedzieć, że daje to podstawę, na której aktor może się szlifować. mitti ko aakar de deta hai aur phir uske baad khud apni mehnat se usmain rang bharne padte hain. Teatr może pomóc w tworzeniu twojego podstawa, ale wtedy liczy się twoja ciężka praca” – mówi.

Aby oczyścić swoje umiejętności, nauczył się taekwondo, aby wykonywać własne ruchy specjalne, szermierkę i inne prace wykonawcze.

„Jestem częścią Grupy Teatralnej Asmita od lat i grałem z nimi, ale odległość z Gurgaon do New Delhi była dla mnie zbyt duża. Miałem szczęście, że mentor Rajkumara Rao, Arun Marwah, otworzył swoją Akademię Sztuk Dramatycznych i dla przez ostatnie pięć lat bawiłem się z nim, najważniejsza istota Anda JogaI ZamknięteI Juliusz Cezar itp.

Kaushik zrealizował też dwa filmy. „Już strzelałem do Ameryka Łacińska i Karaiby Który opiera się na potyczkach granicznych między Indiami a Chinami. Wprowadziliśmy go w 2020 roku w firmie Cargill. Jest to historia dwóch żołnierzy, którzy grali Nishant Al Malakhani i ja. Podczas kręcenia Rahul Roy zachorował i został przewieziony do szpitala. Publikacja jest nadal w toku i mamy nadzieję, że zostanie pokazana jeszcze w tym roku”.

W zeszłym roku kręcił na Ukrainie przez ponad dwa miesiące do tego, co ostatecznie stało się jego pierwszym filmem. Film kręciliśmy we wrześniu i październiku ubiegłego roku, na kilka miesięcy przed wojną. Chociaż były pewne napięcia, sytuacja była wtedy spokojna, ponieważ nasza bohaterka Lisa Guedzera i wielu innych członków obsady i ekipy było obywatelami tego kraju. miłość na Ukrainie To bajkowa historia miłosna pełna akcji i innych emocji.”

READ  Nowy album Jacka Savorettiego świętuje to, co najlepsze w Europie

Kaushik jest w stałym kontakcie z innymi gwiazdami, ale jest mu smutno z powodu kraju, który tak długo portretował. „Kręciliśmy w wielu miastach, a niektóre z nich, m.in. Kijów, Irpin, Bucha i Lwów, są mocno zbombardowane i są w kiepskim stanie. Po obejrzeniu ich w całej okazałości żałuję, że widzę tak masowe zniszczenia” – mówi aktor. dodając, że przygotowuje się do kręcenia swojego filmu. Wkrótce zostanie ogłoszony