Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Vinil Matthew o pracy z Taapsee Pannu, Sidharthem Malhotrą i Parineeti Chopra

Po ogromnym sukcesie Haseena Dillruby talent filmowca Vinila Mathewa do błyskotliwego kręcenia filmów i portretowania ludzkich historii wyniósł go na szczyt ligi. Podczas gdy jego najnowszy film z Taapsee Pannu i Vikrantem Masseyem pobił rekordy na Netflix, jego debiutancki film „Hasee Toh Phasee” wciąż plasuje się w czołówce romantycznych dramatów.

W obu filmach Matthew współpracował ze znanymi artystami i dramatami.

Wspominając swoje doświadczenie we współpracy z Sidharthem Malhotrą i Parineeti Choprą, Matthew powiedział: „Postać, którą Parineeti przedstawił w filmie, była wyzwaniem, ponieważ nie mieliśmy do niej żadnego odniesienia. To była czysta fantazja. Ale wspaniale było mieć cię na pokładzie ponieważ wspólnie stworzyliśmy Meeta. To był bardzo wspólny proces”.

„W przypadku Sidhartha podjąłem drastyczną decyzję, by nie bawić się oczywistym dobrym wyglądem, który przyniósł mu ogromną rzeszę fanów po „SOTY”. Chciałem, żeby ten facet z sąsiedztwa wyglądał. marzycielski awatar. Jego słabość odbiła się echem wśród publiczności i stał się tym nie-heroicznym bohaterem.

W tym samym tonie Matthew mówił o pracy nad Haseenem Dillrubą i powiedział: „Pracowałem przy filmie z zupełnie innymi aktorami – Taapsee Pannu i Vikrant Massey. Podczas gdy Taapsee lubi pracować nad spontanicznością, Vikrant lubi szlifować scenę. Jako reżyser , chcę, aby moi artyści czuli się bezpieczni, ponieważ opracowaliśmy unikalny sposób kręcenia, w którym zaczynamy od aktorki z bliska, a następnie powoli rozszerzamy ujęcie”.

Matthew pracuje obecnie nad projektem bez tytułu i wkrótce ogłosi to.

READ  Jonathan Glazer przedstawia „Strefę Zainteresowań” w Auschwitz