Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Vincent Donofrio mówi, że Marvel próbował „połączyć jak najwięcej kropek” z kanonem Daredevil Netflix firmy Kingpin

hak Gwiazda Vincent Donofrio mówi, że Marvel próbował „połączyć jak najwięcej kropek” z Kingpin’s nieostrożny na Netflixie. Nowy złoczyńca MCU pojawił się na Comicbook.com Naród komiksowy Podcastuj i rozmawiaj o nowej erze w Disney+. Od kilku miesięcy toczy się wiele dyskusji na temat kanonu Marvel Cinematic Universe. Ale w oczach D’Onofrio wiele z tego jest powiązanych w taki sposób, że fani jeszcze nie wiedzieli, co się dzieje. Nie wszystko może się zdarzyć, ale wiele przeszłości wydaje się wkradać do MCU. Fani widzieli już część tego powolnego indeksowania podczas Spider-Man: No Way Home i Hawkeye. A z odgłosów rzeczy wynika więcej niespodzianek. Chociaż wydaje się, że istnieją pewne różnice, łatwo je wyjaśnić, przechodząc do kreatywnych decyzji dotyczących każdego leku. Wszystko, co możesz powiedzieć, to przygotować się na wszystko i wszystko, co przed Tobą. Sprawdź, co D’Onofrio miał do powiedzenia poniżej.

“Sztuka polega na tym, że nie możesz połączyć każdej kropki. Przyznaj się.” Ale możesz połączyć się z jak największą liczbą osób. Na przykład naprawdę staraliśmy się połączyć jak najwięcej. Więc moim zdaniem i myślę, że tak będzie zawsze, to ten sam Fisk. “

ten nieostrożny Gwiazda mówił również o wyraźnej różnicy między jego poziomami siły w serialach Netflix i Disney+. Okazuje się, że jest scena z poprzedniego programu, która wydaje się potwierdzać jego pogląd, że ta wersja Fiska jest bezpośrednią kontynuacją.

D’Onofrio zaczął: „Wiesz, dowiedziałem się niedawno, że dwóch fanów, którzy byli bardzo podekscytowani, komentuje moją siłę”. Bo rzucam Kate [Bishop] o i tak dalej. Ale zupełnie zapomniałem. Właśnie zobaczyłem na Twitterze klip ze mną i Charliem [Cox] walczyć w [Stephen] Pierwszy sezon DeKnighta. Jest z pewnością świetnym reżyserem. Pomogło to rozwinąć postać Wilsona Fiska”.

READ  Polskie MMA trzy na jednego walczące strasznie jednostronnie zgodnie z oczekiwaniami

„Jest scena, którą kręciliśmy w zaułku, na ulicy na Brooklynie, gdzie dosłownie wyrzucam Daredevila (Charlie) w powietrze” – kontynuował. „Na przykład, chwytam go i wymachuję 15 stóp w koszu na śmieci. Robię to kilka razy w tej walce. To nie jest inne, to nie jest naprawdę. Więc ciągle powtarzam, że to ten sam Fisk, który był w DareDevil. ten sam kanon, ale ludzie są zdezorientowani. Rozumiem.

Co jeszcze chciałbyś zobaczyć w MCU? Daj nam znać w komentarzach!

link źródłowy

Odmowa odpowiedzialności! NewsConcerns to automatyczny agregator wszystkich mediów na świecie. W każdej treści znajduje się hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, a wszystkie materiały należą do ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały, skontaktuj się z nami poprzez e-mail – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.