Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Victoria Beckham wprowadza na rynek lakier do paznokci

Victoria Beckham wprowadza na rynek lakier do paznokci

Victoria Beckham wprowadza na rynek kolekcję lakierów do paznokci we współpracy z Nails Inc.

40-letnia projektantka mody współpracowała z Nails Inc. Aby stworzyć swoją pierwszą kolekcję lakierów z limitowanej edycji.

Victoria, która w 2008 roku uruchomiła swoją markę o tej samej nazwie, zaprojektowała linię tak, aby odzwierciedlała elementy jej kolekcji odzieży, za co 1 grudnia otrzymała nagrodę dla najlepszej marki na British Fashion Awards.

Kolory limitowanej edycji będą obejmować Bamboo White i Judo Red – ukłon w stronę wiosennej linii inspirowanej Japonią.

Była Spice Girl zaprojektowała także własną, charakterystyczną butelkę do lakieru – która zazwyczaj jest dostarczana w przezroczystym szklanym pojemniku – i będzie oferować kolory w kolorze matowej bieli lub matowej czerni z przezroczystymi panelami bocznymi podkreślającymi kolor wewnątrz.

Firma Nails Inc. Do lakieru do paznokci dodała nową formułę Stretch to Fit, zainspirowaną kolekcją dopasowanych sukienek Victorii, i dodała ekstrakt z bambusa, aby utrzymać mocne paznokcie.

Kolekcja będzie dostępna przedpremierowo na Nailsinc.com w poniedziałek (08.12.14), a premiera planowana jest na luty przyszłego roku.

Victoria przyznała, że ​​w przyszłości chce projektować więcej kosmetyków.

„Mam mocne oko i silną opinię. Więc kiedy nadejdzie odpowiedni czas, chcę to zrobić” – powiedziała magazynowi WWD [more] uroda [projects in the future]„.

READ  Arjun Rampal, Manav Kaul i Anand Tiwari wystąpią w oryginalnym dramacie sądowym studia ZEE5 Nail Polish