Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Vicky Gabor nagrywa nową piosenkę?  Tajemnicza odpowiedź piosenkarza

Vicky Gabor nagrywa nową piosenkę? Tajemnicza odpowiedź piosenkarza

Czy Vicky Gabor przygotowuje się na coś specjalnego dla swoich fanów? Miłośnicy muzyki oczekują nowej muzyki piosenki Po tym, jak dziewczyna zasugerowała w mediach społecznościowych, że pracuję nad czymś nowym.

Obejrzyj wideo
Viki Gabor nagrała animowaną piosenkę dla Netflix zatytułowaną „Ekspedycja na Księżyc”. Oto zwiastun المق

Vicky Gabor pracuje nad nową piosenką? Zasugerowałem to z uczuciami

Viki nie zdradziła żadnych szczegółów, ale w odpowiedzi na pytanie o premierę nowego filmu piosenkiSeria uczuć, dzięki którym publiczność piosenkarki doszła do wniosku, że pracuje nad nową piosenką. Młoda piosenkarka od jakiegoś czasu sugerowała w mediach społecznościowych, że nadchodzą wieści, więc nie byłaby to kompletna niespodzianka.

„Jak minął weekend? Pracuję nad czymś nowym i nie mogę się doczekać, aby Ci to pokazać!” – napisała na Instagramie Viki Gabor na początku czerwca.

Vicki Gabor nagrała piosenkę do filmu. Powiedz nam, z kim chcesz śpiewać

Vicky Gabor – Zwycięzca Eurowizji Junior 2019

Vicki Gabor to 14-letnia dziewczyna pochodzenia cygańskiego. Urodziła się w 2007 roku w Niemczech. Dzieciństwo spędziła w Polsce, a później przeniosła się do Wielkiej Brytanii. Dziś mieszka w Krakowie. Zasłynęła, gdy wzięła udział w programie „The Voice Kids”. Dotarła do finału z Thompsonem i Barronem jako trenerami i zajęła drugie miejsce.

Netflix. Vicky Gabor nagrała piosenkę do „Journey to the Moon”

W 2019 roku reprezentowała Polskę w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla młody człowiekco wydarzyło się w naszym kraju. Viki zajęła pierwsze miejsce w konkursie. znany z:w. Z piosenek „Superhero”, „Ramię w ramię” czy „Ucieczka”. Nagrała także polską wersję utworu „Rocket to the Moon” – „Chcę przyjść”. Pochodzi z najnowszego filmu „Wyprawa na Księżyc” reżysera Glenna Keane’a.

READ  W Polsce premiera thrillera z Lesley Manville w roli głównej