Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Viaplay wybiera brytyjski sitcom „Habliss”; niebieskie obrazy pingwina w sezonie 2 przed strzelaniną

Ekskluzywny: europejski streamer Viaplay Uzyskała prawa nordyckie, bałtyckie, holenderskie i polskie do komiksów brytyjskich bezradny, który został również odebrany przez Netflix w Wielkiej Brytanii w zeszłym roku.

Serial, w którym występuje weteran brytyjski reżyser Gary Senior, opowiada o opętanym i podatnym na błędy dziennikarzu fikcyjnej żydowskiej gazety. Brytyjski komik Tim DowneyLondyn tosty) gwiazdy.

Więcej terminu

niebieski pingwin, dział produkcji telewizyjnej Fred Films Jamesa Springa (znajdź swoje stopy), a zdjęcia do drugiego sezonu Magnet Films Sinyor rozpoczną się w przyszłym miesiącu.

Umowa z Viaplay obejmuje również drugi sezon komedii „skradanie się”, która została opisana jako podobna w swoim podejściu do uderzenia w USA. Ograniczyć entuzjazm.

W ośmioodcinkowym drugim sezonie wystąpią także Lucy Montgomery jako rozdwojona siostra Paula, Mike Fenton Stevens jako nikczemny ojciec i Josh Hoy jako niezwykle nerwowy przyjaciel Paula.

Trwają rozmowy z nadawcami i nadawcami na temat innych praw do obu seriali.

„Jestem zachwycony, że mogę pracować z Viaplay, który natychmiast z entuzjazmem zareagował na rodzaj komedii, którą już stworzyliśmy i będziemy nadal dostarczać” – powiedział Sinyor. “Jesteśmy nie tylko gotowi na drugą serię, ale planujemy na trzecią i dalsze. Nie mam satyry komediowej, aby umieścić te nieco szalone postacie. “

„Przejęcie FiPlay pokazuje, że komediowa wizja Gary’ego naprawdę przekracza granice” – powiedział Spring. „Naszym celem jest stworzenie długo działającego sitcomu, który będzie działał na całym świecie i odniósł sukces w Wielkiej Brytanii”.

Senior jest najbardziej znany z reżyserii filmów, w tym z 1992 roku The Venice Title Hodowca świń w Lyonie i Renee Zellweger w reżyserii Chrisa O’Donnella z 1999 r. BSC.

Najlepszy termin

zapisać się na Ostateczny termin biuletynu. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Portal społecznościowy Facebooki Świergot, I Instagram.

READ  Festiwal Filmów Żydowskich SF powraca do Castro – i online – J.