Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Verizon zaczyna sprzedawać konsole Xbox jako kolejny przykład „innowacji” 5G

Czy wiesz, że Verizon sprzedaje konsole do gier? przewoźnik ma Przechowywane PlayStation 5 W jej sklepie internetowym czasami i dzisiaj Zadeklaruj partnerstwo Dzięki Microsoftowi Verizon zaoferuje zarówno Xbox Series X, jak i Series S w ramach miesięcznego programu finansowania All Access.

Oba będą dostępne od 28 lipca, a Verizon oferuje oferty takie jak 50 procent zniżki na konsolę Xbox Elite 2, aby poprawić nieco dziwaczny pomysł zakupu subskrypcji Xbox od firmy telefonicznej.

Dla Verizon nic z tego nie jest dziwne. Jeśli będziesz grać głównie na kanapie, firma twierdzi, że jej domowe oferty internetowe – Fios i 5G Home – są idealnym rozwiązaniem do gier wieloosobowych. A jeśli chcesz skorzystać z Xbox Game Pass Ultimate i uchwycić akcję na telefonie lub tablecie, Verizon z przyjemnością sprzeda Ci plany mobilnej transmisji danych 5G i promuje ich mniejsze opóźnienia i większe prędkości. Verizon też Sprzedaje różne akcesoria i gamepady (w tym te dołączone do telefonu).

To rozsądny ruch, ale komunikat prasowy Verizon idzie Tylko nieco dalej, deklarując: „Dzisiejsze ogłoszenie, że łączymy się z Microsoftem, opiera się na obietnicy Verizon dotyczącej wzrostu i innowacji 5G na wielu platformach, w tym ogólnokrajowej mobilności i łączności szerokopasmowej oraz najpopularniejszych ofertach konsumenckich”. Nie jestem pewien, czy zapisanie ludzi do programu finansowania jest warunkiem postępu w 5G.

Wielu sprzedawców sprzedaje Xbox All Access i podobnie jak wielu z nich, Verizon używa Affirm do obsługi miesięcznych płatności, które zaczynają się od 24,99 USD miesięcznie przez 24 miesiące. Tutaj naprawdę nic się nie różni, a All Access nie jest łączony z Twoim miesięcznym rachunkiem Verizon. Może od tego czasu to dobrze Przewoźnicy wciąż znajdują sposoby na zwiększenie tego tak jak jest. Konsole Xbox Series X/S będą dostępne online, a także w „wybranych” sklepach Verizon od 28 lipca.

READ  Ten telefon za 280 USD to lekcja przystępności – mam nadzieję, że Apple i Samsung zadbają o to