Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

VAULT Creative Arts uruchamia nową przestrzeń kreatywną, The Glitch

VAULT Creative Arts uruchamia nową przestrzeń kreatywną, The Glitch

VAULT Creative Arts, producenci VAULT Festival, otwierają dziś (poniedziałek, 18 lipca) zupełnie nową kawiarnię, bar i przestrzeń kreatywną, The Glitch, w samym sercu Waterloo. Oferując unikalną przestrzeń o mieszanym przeznaczeniu z dużą ilością otwartej i integracyjnej atmosfery, The Glitch jest tętniącym życiem artystycznym dodatkiem do Lower Marsh, historycznej ulicy południowego Londynu, która jest kwitnącym ośrodkiem dla lokalnych niezależnych firm i słynnego tunelu graffiti na Leake Street.

Mając na celu umieszczenie kultury w sercu społeczeństwa i inspirowanie ludzi do tworzenia pozytywnych zmian poprzez kreatywność, The Glitch zapewni kreatywny dom dla artystów, mieszkańców, pracowników i odwiedzających okolicę. Zaledwie kilka minut od stacji Waterloo i Lambeth North oraz wielu najpopularniejszych miejsc w Londynie, The Glitch jest idealnym miejscem dla osób, które chcą się spotkać, pracować i zrelaksować się w kreatywnym i przyjaznym otoczeniu.

The Glitch będzie gospodarzem ciągłego programu zarówno bezpłatnych, jak i zakrytych wydarzeń na żywo, obejmujących komedie stand-up, wieczory quizów, słowo mówione, muzykę, otwarte mikrofony i wiele innych, a także prezentację dzieł sztuki lokalnych artystów w dziedzinie wizualnej i kreatywnej.

Zróżnicowany program wydarzeń Glitcha przez cały rok zachęci nowych wykonawców i rozpoczynających karierę zawodową do zaangażowania się, wypróbowania nowego materiału i rozwijania pracy w sprzyjającym środowisku.

The Glitch zaprasza osoby szukające miejsca do pracy i spotkań w komforcie, bezpłatnie, The Glitch oferuje szybkie i niezawodne WiFi oraz politykę BYOF (przynieś własne jedzenie!), dzięki czemu klienci nie będą pod presją zamawiania i mogą przynieś ze sobą lunch. Sale konferencyjne z możliwością rezerwacji są również dostępne dla tych, którzy chcą spotykać się i pracować z większą przestrzenią i prywatnością na zasadzie „płać ile możesz”. Dostępne są również przestrzenie do wynajęcia na imprezy, z możliwością dodania wyjątkowej rozrywki i cateringu na niezapomniane wydarzenie.

W The Glitch klienci mogą oczekiwać, że będą zaopatrywać się w żywność i napoje od lokalnych, przyjaznych środowisku dostawców. The Glitch połączył siły z Carbon Free Dining we współpracy z Lightspeed, aby uprawiać drzewa owocowe w krajach rozwijających się w ramach kampanii GiftTrees. Klienci zostaną zaproszeni do złożenia niewielkiej darowizny w uzupełnieniu zamówienia, aby pomóc zrównoważyć ślad węglowy łańcucha dostaw, zapewniając jednocześnie wzmocnienie i możliwości dla niektórych najbiedniejszych społeczności świata rozwijającego się.

READ  Betelgeza jest o około 50% jaśniejsza niż normalnie. Co się dzieje?

Oprócz regularnych ofert jedzenia i napojów, The Glitch zaoferuje 10% zniżki wszystkim posiadaczom Star Card dla tych, którzy mieszkają lub pracują w Waterloo lub South Bank, a także zaoferuje członkostwo w VAULT, aby umożliwić członkom otrzymywanie zniżek na jedzenie, napoje i bilety na wszystkie wydarzenia VAULT Creative.

Andy George, dyrektor ds. sztuki kreatywnej i współzałożyciel VAULT, skomentował:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani otwarciem The Glitch dla publiczności i dzieleniem się tą wyjątkową przestrzenią z lokalną społecznością kreatywną. Stworzyliśmy The Glitch, aby zapewnić przestrzeń dla wielu różnych form sztuki, od występów na żywo po sztuki wizualne i szerzej. branży kreatywnej. The Glitch zapewni tym formom sztuki miejsce do odkrywania i udostępniania w przyjaznej dla artystów przestrzeni do pracy w ciągu dnia i tętniącym życiem barze z komedią, muzyką i wydarzeniami pisanymi z ust w nocy.

Glitch ma być miejscem, które trzeba odwiedzić, uzupełniając tętniącą życiem energię Lower Marsh i Waterloo, zapewniając wszystkim odwiedzającym kawiarnię, bar i kreatywną przestrzeń, która obiecuje pyszną kawę, wspaniałe drinki, pyszne przekąski, występy na żywo, lokalną sztukę i dużo serca.

Odwiedź witrynę The Glitch . tutaj.