Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Varun Dhawan mówi: „Były smoki podczas kręcenia Baawal w Polsce”; Dlatego

Varun Dhawan Obecnie kręci zdjęcia do swojego nadchodzącego filmu Pawal ze współgwiazdą Jhanvi Kapoor. Duet niedawno zakończył harmonogram filmu w Amsterdamie i obecnie kręci zdjęcia dla Pawła w Polsce. Współ-gwiazdy tak dobrze się bawią, kręcąc razem, że odkąd zaczęli kręcić, często dzielili się przebłyskami swojej początkowej zabawy w mediach społecznościowych. Tymczasem jakiś czas temu Varun zainteresował się swoimi instagramowymi historiami i udostępnił film, na którym widać idola smoka, który emanuje ogniem z ust. Aktor podpisał wideo: „W Polsce były smoki”.

W międzyczasie podzielił się również filmem, na którym bawi się czasem na moście wodnym ze słuchawkami na uszach, słuchając muzyki. W innym filmie możesz zobaczyć klip z pięknym wodospadem. W filmie Boomerang Varun wygląda poważnie w pobliżu zbiornika wodnego.

Sprawdź post Varuna:

varun_dhawan.png

water_body.png

Varun_Dhawan_w_Polsce_.png

Mówiąc o filmie w reżyserii Nitesha Tiwari”,PawełMówi się, że został nakręcony w trzech indyjskich lokalizacjach i pięciu krajach europejskich. Dla niewtajemniczonych „Baawal” to pierwsza współpraca Dhawana i Kapoora. Film ma trafić na ekrany w przyszłym roku 7 kwietnia 2023 roku. Baawal jest sponsorowany przez baner producenta Sajida Nadiadwali, Nadiadwala Grandson Entertainment.

Tymczasem, Warun Kiara Advani jest obecnie wysoko na sukcesie swojego niedawnego wydania Jagjak Jio z Anilem Kapoorem i Neetu Kapoorem. Oprócz tego będzie można zobaczyć, jak wypróbowuje gatunek komedii grozy w Bediya Amara Kaushika u boku Kriti Sanon.

Mówiąc o Janhvi, 25-letnia aktorka szykuje się do wydania Goodluck Jerry, którego premiera odbędzie się 29 lipca w Disney + Hotstar. Film jest hinduską adaptacją tamilskiego filmu komediowo-kryminalnego z 2018 roku Kolamavu Kokila. Następnie, po Roohi, ponownie spotyka się z Rajkummarem Rao dla „Pana i Pani Mahi”. Następnie zagra w „Mili” u boku Sunny Kaushal, który jest remake’iem malajalamskiego filmu „Helen”.

READ  USA zbudują silosy zbożowe na granicy polsko-ukraińskiej