Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Valve wypuszcza film „Steam Deck Intro”, pamięta, że ​​jego kanał na YouTube to • Eurogamer.net

Valve opublikowało swój pierwszy film na Jej oficjalny kanał na YouTube Za osiem miesięcy: „Przedstawiamy Steam Deck”.

Poniższy film jest prostym podsumowaniem funkcji nadchodzącego urządzenia przenośnego Valve i krótko pokazuje stan urządzenia.

Przedstawiając Steam Deck jako „najpotężniejszą grę na urządzenia przenośne na świecie”, Valve mówi o sterowaniu, wierności i integracji ze Steam. „Twoje gry Steam są już na twojej talii” – powiedziano nam. Po prostu zaloguj się i graj.

Aha, i nie zapominaj, że możesz rozszerzyć wbudowaną pamięć masową za pomocą karty Micro SD i przesyłać strumieniowo gry z komputera.

Valve zauważa również, że Deck uruchamia nową wersję Steam, która „koncentruje się na grach przenośnych” z „funkcjami, których można się spodziewać”, takimi jak zapisywanie w chmurze i czat Steam.

Oto propozycja: „Steam Deck — potężne przenośne gry na komputery PC”. Ładny anagram, zawór!

Film kończy się, gdy ludzie zapraszają ludzi do rezerwacji ręcznego noszenia. Możesz to zrobić oczywiście za 4 GBP, a „oczekiwana dostępność popytu” jest obecnie wyłączona „po II kwartale 2022 r.”. To jest czekanie.

Rich Leadbetter z Digital Foundry, John Linneman i Alex Battaglia spotykają się, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na Steam Deck. Obejrzyj na YouTube punkty rozdziałów dla każdego tematu dyskusji.

Tutaj kilka przemyśleń: nie jestem pewien, dlaczego Valve musi czekać miesiąc Zapowiedziana talia Steam Umieściła ten film w stylu reklamy na swoim kanale YouTube, ale wiesz, to Valve.

Poza tym dobrze jest widzieć, jak Valve pamięta, że ​​ma kanał na YouTube! Przed tym filmem Steam Deck, ostatnie wideo kanału z aktualizacji Counter-Strike: Global Offensive Operacja Broken Fang zostało opublikowane 3 grudnia 2020 r. Wcześniej Half-Life Alyx – aktualizacja komentarzy została opublikowana 12 listopada.

READ  Atlus 13 Sentinels: Aegis Rim pojawi się na Nintendo Switch 12 kwietnia 2022 r

Popyt na Steam Deck wydaje się być duży, a dostępność jest opóźniona wkrótce po udostępnieniu rezerwacji. spłacać Analiza Steam Deck Digital Foundry Więcej.