Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Valor: Z jakiego kraju pochodzi agent Gekko?

Wysłano: 6 marca 2023, 12:08

Gekko to najnowszy agent przybywający do Valorant, a oto, z jakiego kraju pochodzi.

Gekko, Agent 22, ma zadebiutować w Valorant 7 marca. To inicjator przynosiSelektywny sposób obsługi pozycji, sprawdzania kątów, docierania do lokalizacji i sadzenia kolcówRiot ujawnił oficjalny zwiastun Gekko wraz z jego umiejętnościami, możesz sprawdzić tutaj Jeśli zastanawiasz się, jakim krajem jest Gekko, oto odpowiedź.

Brave: Jaka jest narodowość Gekko

Gekko jest agentem Valorant 22.
Gekko jest agentem Valorant 22. (Zdjęcie: Riot Games)

Gekko pochodzi z Los Angeles w Stanach Zjednoczonych, które jest także gospodarzem Valorant Tournament of Champions 2023, w którym wyłoniona zostanie najlepsza dzielna drużyna świata.

Autor narracji Valorant, Joe Kellin, wyjaśnił, że chcą „postrzeganie osobowości pierwszego pokolenia, kogoś, kogo wychowanie zostało ukształtowane przez połączenie dwóch różnych światów: dziedzictwa kulturowego ich rodziców i wpływów ich rodzinnego miasta” złudzenie „Rozejrzałem się po świecie i trafiłem na jedną wersję tego doświadczenia, która dla wielu z nas jest bardzo bliska domu: Los Angeles.

Los Angeles”Tygiel, który łączy wiele odrębnych społeczności w jedną, ze społecznością imigrantów i historiami pierwszego pokolenia”.Będziesz mógł odblokować Gekko, aktywując jego kontrakt agenta, a następnie po prostu rozgrywając mecze, a gracze z subskrypcją Xbox Game Pass otrzymają go 7 marca za darmo.

Napisane przez Rabię Sayal

Rabih jest dziennikarzem zajmującym się grami i e-sportem, skupiającym się na relacjach z gier komputerowych i mobilnych. Poza tym, że jest graczem, uwielbia bawić się liczbami i jest mistrzynią matematyki. Możesz się z nią skontaktować na Twitterze @rabiasayal86.

READ  Zgłoszono, że Nintendo, Sony i Xbox pomijają E3 2023