Economy

Uzyskaj wymarzone szkolenie w wirtualnym świecie | Kolegium męskie Landera

Jak trenowałeś podczas pandemii?

Szkolenie podczas pandemii było trudne, zwłaszcza że proces rekrutacji był zdalny. Aby wyróżnić się w wirtualnym świecie, spędziłem wiele godzin na dopracowywaniu swojego CV. Chociaż większość ludzi czuje się bardziej komfortowo w kontaktach osobistych i woli siedzieć naprzeciwko ankietera, nie było to możliwe podczas pandemii. Poświęcenie czasu na nauczenie się przedstawiania się przez Zoom i stworzenie wyjątkowego CV było kluczem do uzyskania stażu.

W jaki sposób Toro Professional Services pomogło Ci przygotować się do szkolenia?

Bez osobistych targów pracy moim największym wyzwaniem w znalezieniu letniego stażu było nawiązanie kontaktów z pracodawcami. Biuro Poradnictwa Zawodowego w Lander Men’s College pomogło mi zapoznać mnie z wieloma czołowymi pracodawcami i ich możliwościami. Na tym pomoc się nie skończyła, biuro rekrutacyjne pomogło mi pokierować w budowaniu mojego CV i doradzić w zakresie zajęć pozalekcyjnych, które pomogłyby mi prześcignąć innych kandydatów.

Jeśli chodzi o proces rozmowy kwalifikacyjnej, ponownie pojawiło się biuro poradnictwa zawodowego, które pozwoliło mi przećwiczyć rozmowy kwalifikacyjne i pomogło mi doskonalić moje umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych dla Zoom. Nauczyłem się być mobilny i wyrażać swój entuzjazm dla roli, firmy i dziedziny. Używanie gestów dłoni, patrzenie ludziom w oczy i wyrażanie innych w pozytywny i profesjonalny sposób to kluczowe sposoby, dzięki którym nauczyłem się wyróżniać podczas wirtualnych wywiadów.

Jaka jest Twoja rola w Mercer?

Jako zewnętrzny ekspert ds. Summer Wealth koncentruje się na szkoleniu, praktyce pracy nad projektem i śledzeniu analityków, aby zobaczyć, jak wchodzą w interakcję z klientami. Oprócz naszej zdolności do nawiązania kontaktu z niektórymi ekspertami branżowymi, zapewniamy rzadki dostęp do rozległej działalności doradztwa inwestycyjnego firmy Mercer, oferując porady, rozwiązania, narzędzia i badania dla korporacyjnych funduszy emerytalnych, planów 401(k), fundacji, fundacji, zarządzających majątkiem i inni inwestorzy instytucjonalni. Jestem podekscytowany możliwością zdobycia wiedzy i doświadczenia, jak doradzać niektórym z największych nazwisk w branży.

READ  Pepco otwiera swój sklep w Europie

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment