Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Utwory Final Fantasy Chocobo GP zawierają jeden, który wygląda podejrzanie jak Mario Kart Fave

Zdjęcie: Nintendo

Square Enix przynosi Chocobo GB Zmiana wkrótce – dokładnie 10 marca – a konto Nintendo UK na Twitterze ma Opublikuj zwiastun Czteroosobowy widok utworów na podstawie lokalizacji z czterech różnych tytułów Final Fantasy.

Jak widać z poniższego tweeta, wyznaczono cztery tory dla nadchodzącego gokarta, w tym Zozo z Final Fantasy VIAleksandria z Final Fantasy IXduży most z Final Fantasy Vi w końcu tęczowa droga z Mario Kart 8 złoty talerz Final Fantasy VII:

Tylko kilka stron z serii FINAL FANTASY, w których znajdują się kręgi w #czekolada! pic.twitter.com/TM8BHEnL9W– Nintendo Polska 23 lut 2022

Tak, jak zauważyli nasi przyjaciele z … Eurogamer, Gold Saucer — wypełniony kolejką górską park rozrywki i atrakcje z FFVII — jest więcej niż przelotnym podobieństwem do ulubionego i słynnego Rainbow Road Mario Kart. Porównaj dwie ścieżki na poniższych obrazkach:

W rzeczywistości widzimy echa kilku torów Mario Kart w krótkim filmie, chociaż spektrum kolorów w kręgu Złotego Spodka z pewnością wyróżnia się jako „inspirowane”, nawet jeśli jest to prawdą w przypadku źródła FF. Uwielbiam to lub nienawidzę, tęczowa droga i jej zdradliwa wielokolorowa autostrada zawieszona na rozległej przestrzeni zdecydowanie zapada w pamięć – i wygląda na to, że mogła utkwić w umyśle Squeenixa podczas tworzenia utworów dla Chocobos.

Oczywiście nie tylko dla Chocobos. Square Enix ma Wcześniej ujawniono dużo listy wyścigówI, musimy powiedzieć, Chocobo GP wydaje się być wiarygodnym konkurentem Mario w Zmień wyścigi gokartów… ech, wyścigi.

Wkrótce dowiemy się, czy jest to ujęcie z platformówki, czy też Mario Kart 8 Deluxe i Nadchodzące kursy DLC To zostawi w kurzu.

READ  Otwarty świat Zeldy to format przyszłości serii, mówi producent Eiji Onuma

Powiedz nam poniżej, jeśli uważasz, że podobieństwo do Złotego Spodka/Tęczowej Drogi jest dziwne lub czysto przypadkowe.