Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

USMNT Gabriel Słonina wątpliwa przyszłość trenera Polski rekrutuje bramkarza: „Jest bardzo zainteresowany”

USMNT Gabriel Słonina wątpliwa przyszłość trenera Polski rekrutuje bramkarza: „Jest bardzo zainteresowany”

Obrazy Getty

Strażnik Chicago Fire Gabriel Słonina może być przyszłością męskiej drużyny USA, ale teraz Greg Berhalter może zmierzyć się z pewną konkurencją, jeśli chodzi o potencjalną przyszłą supergwiazdę. W wieku 17 lat jest już jednym z najbardziej poszukiwanych Amerykanów w Ameryce, ale teraz jest również poszukiwany przez Polskę. Podczas meczu US Open Lamar Hunt Cup na Chicago Fire z Union Omaha Słonina siedziała na trybunach z głównym trenerem reprezentacji Polski Czesławem Mitchinewiczem.

rozmowy z mediami, Mechnivic powiedział: „Dałem mu koszulkę reprezentacji narodowej z numerem jeden i orłem. Był bardzo dumny, a nasza rozmowa go poruszyła. Jest bardzo zainteresowany grą dla naszego zespołu. Wiemy, że Stany Zjednoczone również go kuszą. Myślę, że w rzeczywistości idziemy we właściwym kierunku, aby nas reprezentował”.

Wygląda na to, że dyskusje poszły dobrze jak Słonina Oczekuje się, że zostanie powołany do kadry Polski na kolejne mecze w Lidze Narodów. W czerwcu zmierzą się z Belgią, Holandią i Walią. Słonina jest bez wątpienia jednym z najlepszych bramkarzy przybywających do amerykańskiej reprezentacji mężczyzn, więc Greg Berhalter prawdopodobnie będzie przez telefon, aby zobaczyć, co można zrobić, aby utrzymać go w porządku. Ostatecznie decyzja należy do Słoniny, bo wygrał.

Pomimo bycia nastolatką, Słonina ma remis w prowadzeniu MLS z pięcioma czystymi kontami, a jednocześnie ma lepszy wskaźnik oszczędności wynoszący 88%. Jego zespół Chicago Fire ma dobry początek sezonu, ponieważ zajmuje siódme miejsce w Konferencji Wschodniej, jednocześnie pozwalając na najmniej goli w lidze podczas tego wyścigu. Ten kształt przykuł jego uwagę. Korzyści z Chelsea Został zawieszony z powodu kar Romana Abramowicza i oczekującej sprzedaży, a kilka innych europejskich klubów testuje wody, aby sprawdzić, czy jest zainteresowany przeprowadzką. Teraz przyszłość jego reprezentacji wydaje się podążać tym samym schematem. Słonina ma teraz na horyzoncie kilka ważnych decyzji.

READ  Kanada kończy swój powrót, by pokonać Niemcy w światach siatkówki kobiet