Top News

USA, Rosja, Dominikana i Polska rywalizują w U20

Stany Zjednoczone, Rosja, Dominikana i Polska uzupełniły skład ośmiu drużyn, aby kontynuować walkę o medale FIVP Mistrzostw Świata U20 Kobiet w piłce siatkowej, zajmując w niedzielę pierwsze lub drugie miejsce w swoich basenach. pierwsza runda turnieju dobiegła końca.

Basen

Holandia i Brazylia zachwyciły fanów w Rotterdamie, dostarczając mecz w pełni. Krajowa drużyna zajęła pierwsze miejsce w tabeli z decydującym zwycięstwem w czterech setach, podczas gdy Brazylia była na drugim miejscu. W drugim meczu tego dnia Argentyna zanotowała swoje pierwsze zwycięstwo, pokonując Rwandę trzema setami i zajmując trzecie miejsce w puli.

Kliknij Tutaj Dalej…

Basen b

Dominikana zdobyła drugi bilet do puli B na pierwsze osiem miejsc turnieju, pozostawiając rywalowi Belgię walkę o dziewiąte miejsce w następnej rundzie turnieju. Drużyna z Karaibów wyprzedziła gospodarzy w prostych setach. Dzień wcześniej Serbia wywalczyła pierwsze miejsce w puli.

Kliknij Tutaj Dalej…

Basen c

Stany Zjednoczone i Rosja zamykają odpowiednio Turcję i Tajlandię, aby awansować na dwa ostatnie miejsca w finałowych etapach puli i awansować do pierwszej połowy turnieju.

Kliknij Tutaj Dalej…

Basen

Zakwalifikowane już Włochy odmówiły jakiejkolwiek próby włączenia Białorusi do pierwszej ósemki. W ostatnim dniu Pool T w Cortridge Włosi pokonali Białoruś. W drugim niedzielnym meczu Polska pokonała Egipt w równych setach, domagając się ostatniego wolnego miejsca w ośmiu najlepszych drużynach turnieju.

Kliknij Tutaj Dalej…

Szybkie linki:
FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet U20 2021
Facebook
Świergot
Instagram
Światło internetowe

READ  Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022: Ghana dołącza do Ido Zeldy Vico i polskiego Ipoh podczas trasy po RPA

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment