entertainment

US Bank wydaje dwie zabezpieczone karty kredytowe

We wtorek (12 października) amerykański Bank wprowadził dwie nowe zabezpieczone karty kredytowe, zgodnie z raportem CNBC, dając konsumentom możliwość uzyskania karty kredytowej bez wysokiej oceny kredytowej.

Oferta US Bank Altitude Go Visa Secured Card i US Bank Cash + Visa Secured Card zwraca się po każdym dolarze wydanym przez posiadacza karty po wpłacie zaliczki w wysokości od 300 do 5000 USD, która służy jako limit wydatków posiadacza karty i gwarancja bankowa.

Karta zabezpieczona Visa Altitude Go zapewnia 4X punktów za dolara wydanego na jedzenie, 2X punktów za dolara wydanego w sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych i usługach transmisji strumieniowej oraz 1X punktów za dolara wydanego na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy. Użytkownicy mogą wymieniać punkty na podróże, karty podarunkowe, cashback i inne zakupy.

Wszyscy posiadacze kart są uprawnieni do kredytu w wysokości 15 USD na roczne zakupy usług przesyłania strumieniowego, karta nie ma opłaty rocznej ani opłat za transakcje zagraniczne, a ponadto posiadacz karty decyduje o terminie płatności.

Karta Cash + Visa Secured Card to karta kredytowa typu cashback, która zapewnia 5% zwrotu gotówki przy pierwszych 2000 USD kwalifikujących się zakupów, które są podzielone co kwartał na dwie kategorie, w tym telewizja, Internet, streaming, media domowe, dostawcy telefonów komórkowych, restauracje typu fast food i filmy teatry. 2% zwrotu gotówki za kwalifikujące się zakupy w jednej kategorii (w tym na stacjach benzynowych, sklepach spożywczych i restauracjach); i 1% zwrotu gotówki na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.

Użytkownicy mogą wymieniać gotówkę na Cash + Visa Secured Card jako kredyt na wyciągu; bezpośrednie wpłaty na ich konto bankowe, oszczędnościowe lub konto rynku pieniężnego w USA; Albo karta nagród US Bank. Na karcie nie ma opłaty rocznej, a użytkownicy wybierają terminy płatności.

READ  Nowy film Mawaru Penguindrum, aby poprawić tempo anime

Powiązane wiadomości: JPMC, BoA, inne duże banki są pod presją z powodu wysokich kosztów technicznych

Analitycy branży bankowej spodziewają się, że zyski instytucji finansowych zostaną wzmocnione przez opłaty z tytułu zarządzania majątkiem, rekordową liczbę transakcji i opłaty za karty kredytowe, które zostały wstrzymane z powodu pandemii COVID-19.

Niektóre banki, w tym JP Morgan, zamknęły swoje oddziały i opuściły część pracowników, ale banki prawdopodobnie odnotują wzrost kosztów bardziej niż przychody, ponieważ zapewniają wyższe pensje pracownikom i inwestują w modernizację technologii.

————————————

Nowe dane PYMNTS: Badanie bankowości cyfrowej — wstępna bitwa o decyzję, na co wydać

O: 47 proc. amerykańskich konsumentów unika banków cyfrowych tylko z powodu obaw o bezpieczeństwo danych, pomimo dużego zainteresowania tymi usługami. W publikacji Digital Banking: The Brewing Battle For Where We Will Bank, PYMNTS przeprowadził ankietę wśród ponad 2200 konsumentów, aby ujawnić, w jaki sposób tylko cyfrowe banki mogą zwiększyć prywatność i bezpieczeństwo, oferując jednocześnie wygodne usługi, aby sprostać temu niezaspokojonemu zapotrzebowaniu.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment