Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Urmila Matondkar zdradza, że ​​tańca uczyła się od choreografa z Bollywood Saroja Khana |  Wiadomości o rozrywce

Urmila Matondkar zdradza, że ​​tańca uczyła się od choreografa z Bollywood Saroja Khana | Wiadomości o rozrywce

Bollywoodzka aktorka Urmila Matondkar współpracowała z choreografem Sarojem Khanem przy kilku projektach, w tym przy filmie „Rangila” z 1995 roku. Khan rozważa swojego mentora i pamięta, jak pracował z nią przy DID Super Moms.

Urmila, która zasiada w jury spektaklu, pamięta choreografkę i podzieliła się swoimi doświadczeniami w pracy z Khanem. Sędziowała zawodniczkę Anilę Rajan za występ taneczny Crazy Kiya Re z Dhoom 2.

„Moje oczy były skupione na tobie przez cały występ”, mówi Urmila. „To była piękna choreografia i była dosłownie jak potężna błyskawica w domu. Pamiętam, że kiedy zaczynałam karierę, wiele cierpiałam. Nigdy się nie nauczyłam. jak tańczyć, to było dla mnie trudne.”

Przypominając sobie, jak Saroj Khan pomógł jej doskonalić swoje umiejętności taneczne, powiedziała: „Wkrótce zaczęłam pracować z Saroj Khan ji, zobaczyłam w niej dokładność ringmastera i nauczyła mnie wielu rzeczy. Podobnie jak najpiękniejsza część ciebie była wydajność z taką samą dokładnością i jak gładko grałeś.”

„DID Super Moms” jest emitowany w telewizji Zee.

READ  Myślisz, że widzieli wszystko? Pomysły na prezenty świąteczne dla fanów kina, którzy chcą więcej