Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Upiorna zabawa: próbka obchodów Halloween w Nevadzie

Nikt nie oskarżyłby hrabstwa Nevada o ignorowanie upiornego święta zwanego Halloween.

History.com mówi, że Halloween zaczęło się „jako starożytne celtyckie święto Samhain, kiedy ludzie rozpalali ogniska i nosili kostiumy, aby odpędzić duchy. W ósmym wieku papież Grzegorz III ustalił 1 listopada jako datę uczczenia wszystkich świętych. Halloween zawierało niektóre tradycje Samhain. Poprzednia noc była znana jako Wigilia Wszystkich Świętych, a później jako Halloween. Z biegiem czasu Halloween przekształciło się w dzień działań, takich jak cukierki albo psikusy, rzeźbienie lampionów, świąteczne spotkania, ubieranie i jeść.”

Chociaż Halloween przypada w tym roku w poniedziałek, zaplanowano wiele zajęć, które wypełnią weekend, począwszy od dzisiejszego wieczoru, a skończywszy na All Hallows Eve, 31 października. Są imprezy dla wszystkich grup wiekowych, rodzin, nastolatków, dorosłych, a nawet coś dla małych dzieci.Poniżej znajduje się tylko próbka opcji, które pomogą Ci uczcić, niezależnie od tego, czy pozbywasz się duchów, czy po prostu szukasz czegoś fajnego do zrobienia!

Rozpocznij świętowanie dziś wieczorem od powrotu komedii Night at Miners Foundry, w której po krótkiej przerwie powracają T. Wade, Michaela King i Jori Phillips. Bilety kosztują 15 USD i są dostępne na górnicyfoundry.org.Jutro (28 października) Halloween Celebration Show w Ribald Brewing na Argall Way w Nevadzie z Majik Band i innymi gośćmi rozpocznie się o 21:00 To trio muzyków sprawi, że będziesz huśtał się na parkiecie swoim wyjątkowym dźwiękiem.

HorrorFest odbywa się w NC Media 28-30 października. Wędruj po nawiedzonych studiach przed wejściem do sali widokowej, w której wyświetlane będą różne filmy. Bilety 20 USD z góry dostępne na nevadacountymedia.org.

W soboty jest kilka opcji, w tym Dancing with The Devil Halloween Party w Dew Drop Inn na Cerrito Road przy autostradzie międzystanowej 49 w Grass Valley. Wieczór składa się z DJ-a na żywo, pokazu 3D, konkursu kostiumowego i występów na żywo przez wybitnych gości przez cały wieczór z parkietami tanecznymi wewnątrz i na zewnątrz.

READ  Musisz oglądać najlepsze filmy akcji erotyczne przesyłane strumieniowo online jak najszybciej

Stonehouse organizuje „Bal Czarownic” z czytaniem tarota, wróżbiarstwem, interaktywnymi postaciami i wciągającym teatrem jaskiniowym, w tym muzyką Spaniola, Tookera i Małego Dinozaura b3b Timo Granzotti, a także pokazami powietrznymi i ognistymi w tym, co jest znane być jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w hrabstwie Nevada.

Lokalny faworyt Koło Achillesa zagra w Crazy Horse Saloon po raz pierwszy od trzech lat, kiedy będzie korzystał z mocy generatora podczas przerwy w dostawie prądu!

A w sobotę pokazuje Disco Inferno Halloween Ball w Miners Foundry. Ciesz się „Boo” przez całą noc z Lorraine Gervais i Cassidy Joy, którzy powracają z melodiami i ruchami disco z lat 70., do których dołącza Kate Haight, wraz z gośćmi specjalnymi Chrisem i Johnem Kelly, i wspierana przez Super Fly Orchestra. To jedno z tych wydarzeń, na które ludzie będą mieli obsesję przez wiele miesięcy. Noc jest otwarta dla każdego, kto ukończył 16 lat. Przyprowadź znajomych, załóż swój ulubiony strój dyskotekowy lub inny, który najbardziej Ci odpowiada, i udaj się do Foundry na noc z dyskotekową kulą, błyszczącymi dołami i ruchomym jigiem. Nie będziesz w stanie powstrzymać się od kołysania parkietem przez całą noc!

W niedzielę, 30 października, przyprowadź rodzinę i rodzinę Fur do centrum Grass Valley na tłum psów Halloween. Dołącz do parady kostiumów i wygraj nagrody w konkursie kostiumowym.

Następnie zostaw swoich nastolatków na noc pełną zabawy w 49er Fun Park, która zaczyna się o 18:00 na noc nieograniczonego minigolfa, mini-karta, arcade, pizzy, loterii i konkursu kostiumowego! Więcej informacji znajdziesz w 49er Fun Park.

Wschodzącym artystom proponujemy szkic i łyk nawiedzonego domu przy 768 S. Auburn Street. Utalentowani instruktorzy poprowadzą uczestników krok po kroku, jak stworzyć obraz nawiedzonego domu na płótnie 16 x 20. Bilety kosztują 40 USD i są dostępne pod numerem 530-362-0990. Możesz też malować i popijać w Gold Vibe Kombuchary na Charles Drive w Grass Valley. To miejsce będzie gospodarzem idealnej sceny wrony na Halloween, podczas gdy ty będziesz cieszyć się solidną kombuchą lub wybranym napojem bezalkoholowym. Bilety z wyprzedzeniem są wymagane w Goldvibe.com.

READ  Miesiące po śmierci ujawniono przyczynę śmierci Krzysztofa Zuberta - NBC Chicago

W Halloween Grass Valley Downtown Association przywraca bezpieczny poniedziałek od 10 do 13, gdy kupcy witają przedszkolaki i ich rodziny darmowymi cukierkami na Mill Street.

BriarPatch Food Co-op zaprasza na Hoppy Halloween od 13:00 do 15:00 z upiorną muzyką, budkami fotograficznymi, grami i słodyczami. Zatrzymaj się dla zabawy, darmowego wydarzenia.

Halloween Spooktacular zaplanowano w Rhode Center w stanie Nevada od 15:00 do 17:00 na zabawne, rodzinne wydarzenie. Oszuści lub uzdrowiciele w każdym wieku są mile widziani. Zaparkuj w Eric Road Center, zrób cukierek albo psikus w całym budynku hrabstwa, a następnie wsiądź do bezpłatnego autobusu hrabstwa Nevada do centrum Nevady, gdzie kupcy otworzą swoje drzwi dla cukierków albo psikusów. Autobusy wahadłowe będą kursować między Eric Road Center a City Hall co 15 minut do 19:00

„Możemy wędrować po świątecznych salach, wybrać się na upiorne polowanie na śmieci i zbierać pyszne smakołyki z każdego z naszych działów, gdzie za każdymi drzwiami znajdą inny świat” – powiedziała Alison Lyman, dyrektor generalna hrabstwa Nevada.

W obu lokalizacjach znajdziesz specjalne zajęcia, w tym malowanie twarzy w centrum miasta i polowanie na padlinożerców z nagrodami w Eric Rood Centre. Ulica East Broad Street będzie zamknięta dla ruchu pod adresem Y (East Broad and Cottage Street) od godziny 15:00 do wieczora.

Po tej przejażdżce Fall Family Festival organizowany przez Twin Cities Church trwa od 17:00 do 20:00 przy 11726 Rough and Ready Highway. W tym roku tematem przewodnim są Animal Adventures z minizoo, dmuchańcem, domkami do skakania i 3000 funtów cukierków do przekazania.

Następnie połóż dzieci do łóżek, zdobądź opiekunkę i świętuj Halloween jak dorosły w poniedziałkowy wieczór, kiedy ambasador RP wraca do Odlewni Górniczej. Jego muzyka i osobowość tworzą magiczny wieczór pełen dobrych wibracji, będący częścią imprezy tanecznej, sztuk wizualnych i zawsze wspaniałej zabawy. To bal od początku do końca, pełen energii i dobrych wibracji. Ubierz się na świąteczny wieczór. Ambasador Polski bardzo się rozwinął, z projektu artystycznego w oscylację; Radosna społeczność kwitnie na parkiecie i dzięki tej muzyce odnajduje wolność, połączenie i zbiorową jedność.

READ  Gdzie widziałem obsadę, zobacz, jak wcześniej biegali

To tylko próbka wielu wydarzeń przyjaznych rodzinie, zwierzętom i tylko dla dorosłych. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić, bądź bezpieczny i baw się dobrze!

Hollie Grimaldi Flores jest rezydentem i niezależną pisarką w hrabstwie Nevada zajmującą się wynajmem, a także autorką podcastów dla HollieGrams. Możesz usłyszeć jej odcinki na http://www.buzzspout.com/1332253. Można się z nią skontaktować pod adresem [email protected]

T. Wade i Michaela King, założyciele The BVNKR, ćwiczą stanie w ramach Nocy Komedii, która odbywa się dziś wieczorem, 27 października, w Miners Foundry.
zdjęcie wysłane

Cassidy Joy, Lauren Jervis, Chris i John Kelly, Kate Haight (są to Velvet Foxes) przygotowują się do piekielnej imprezy Halloween Shake Your Booty Disco Inferno w Miners Foundry w sobotę 29 października.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Foundry Miners / Kim Sayre Photography

PLIK – Downtown Grass Valley poszedł do psów na Halloween na tym zdjęciu pliku z 2021 roku. Ponad 100 psów i ich właścicieli uczestniczy w VII corocznym szkoleniu psów PAWSÕitive Pals Halloween Pawty.

Ambasador RP bierze udział w energicznym przyjęciu na scenie odlewniczej.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Foundry Miners

Jory Phillips z firmy Whimsicorp jest współproducentem i przedstawia nocne programy komediowe w Miners Foundry.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Foundry Miners

PLIK – 2-letni Jaxson Tomlinson bierze udział w bezpiecznej imprezie „cukierek albo psikus” przebrany za strażaka na tym zdjęciu z 2021 r.