Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Upamiętnij swoje ulubione chipsy na tabliczce

Upamiętnij swoje ulubione chipsy na tabliczce

Nie ma sensu temu zaprzeczać – jeśli jesteś stałym czytelnikiem Hackaday, na pewno masz swój ulubiony segment. Niektórzy na widowni tęsknią za prostszymi czasami 6502, podczas gdy inni spędzają dni na hakowaniu nowoczesnych mikrokontrolerów, takich jak ESP32 lub RP2040. Nawet niektórzy z Was wciąż sięgają po klasycznego 555. Niezależnie od tego, jaki silikon posiadacie, jest na to duża szansa Projekt mikrochipa z [Jason Coon] Dla ciebie przekroczyłem to.

Oryginalna lista RP2040

Pomysł jest prosty: zdobądź standardową podstawę o wymiarach 100 mm x 100 mm (4 x 4 cale), umieść ją w wybranym urządzeniu do grawerowania laserowego, a następnie umieść na niej dokładną kopię etykiety slajdu. Laser nadaje planszy kolor jasnoszary, co w porównaniu z naturalnym kolorem deski sprawia, że ​​tablica jest dość zbliżona do wyglądu rzeczywistego. iść na randkę, [Jason] Ponad 140 klasycznych i nowoczesnych zjeżdżalni zostało pokrytych łupkiem. Chociaż jest to sprawiedliwe Dla kilku z nich udostępniłem SVGJesteśmy pewni, że każdy, kto posiada w domu laser, będzie w stanie to zrobić bez pomocy z zewnątrz.

Strona z napisami A Udostępnij z [arturo182] dla tego pomysłu (Neter), co wskazywało na listę RP2040 ukrytą w rogu [Graham Sanderson]Nasze biuro powraca w 2021 roku. Właśnie wtedy zdaliśmy sobie sprawę z tego trendu [Jason] Nowo wygrawerowany RP1 opublikowany na Mastodon Na cześć wydania Raspberry Pi 5.


READ  Cadoxton Primary School instaluje wciągającą przestrzeń 5G BT