Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Upadłe słońce zajmuje pierwsze miejsce na listach przebojów filmów anglojęzycznych – GoldDerby

Upadłe słońce zajmuje pierwsze miejsce na listach przebojów filmów anglojęzycznych – GoldDerby

Netflix udostępnił tzw Cotygodniowe 10 najlepszych globalnych list przebojów transmisji strumieniowych Na tydzień rozpoczynający się 6 marca, który obejmuje zarówno produkcje Netflix, jak i inne filmy i seriale przesyłane strumieniowo na urządzenia do przesyłania strumieniowego na całym świecie.

Idrys Elba Powrócił jako jego popularna postać z BBC, Luther, w serialu Netflix Luther: The Fallen Sun, który zadebiutował na kanale 10 marca i natychmiast wszedł na pierwsze miejsce list przebojów, oglądając łącznie 65,9 godzin. Był to film nr 1, który był wyświetlany w prawie każdym kraju, w którym został wydany, z wyjątkiem Korei Południowej i kilku innych krajów azjatyckich.

Również wejście na wykres nr 2 było Vanessa JobFilm dramatyczny „Daleko” z udziałem Naomi Krauseczęść po angielsku. Odpowiadał za 21,8 miliona godzin oglądania, co plasuje go w pierwszej dziesiątce w 76 krajach.

być widzianym Filmy Netflix Oscar: 22 wygrane i liczenie

„We Have a Ghost” spadł na trzecie miejsce z 13,4 milionami godzin oglądania, a za nim uplasował się pierwszy film z „Igrzyskami śmierci”. Jennifer Lawrence, z 8,3 miliona godzin oglądania w drugim tygodniu. Jego kontynuacja, „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”, zajęła szóste miejsce na liście z 7,3 milionami godzin oglądania.

Czwarty sezon „Ty” nadal ma się dobrze, gdyż ukazała się druga część serii, która przywróciła ją na pierwsze miejsce z 75,8 mln godzin obejrzanych po czterech tygodniach na listach przebojów, potwierdzając popularność Penna BadgleyaAntybohater Joe Goldberg.

Serial dokumentalny „MH370: Samolot, który zniknął” zajął drugie miejsce na listach przebojów angielskiej telewizji z 59,9 milionami godzin oglądania. Chrisa RockaSpecjalna komedia, której premiera odbyła się na żywo w sobotę 11 marca, weszła na ósme miejsce list przebojów z 17,8 milionami godzin oglądania, prawdopodobnie z powtórek. „Outer Banks” nadal dobrze radzi sobie na listach przebojów, a wszystkie trzy sezony znajdują się na liście Top 10, a ostatni sezon 3 zgromadził 44,6 miliona godzin oglądania w zeszłym tygodniu.

READ  Jak zdobyć DirectX 12 Beta dla Apex Legends?

Podczas gdy hiszpański komedia romantyczna „Miłość od pierwszego pocałunku” pozostał numerem jeden na liście filmów nieanglojęzycznych Netflix z 10,6 milionami godzin oglądania, turecki film „10 Days of a Good Man” i polski dramat „Tonight You Sleep With Me” pojawił się również w nadchodzących tygodniach. Przesuwając się na czwarte miejsce, poszedł za nimi Edwarda BergeraDramat z I wojny światowej „Cisza na froncie zachodnim”, który w niedzielę wieczorem zdobył cztery Oscary, w tym film międzynarodowy, dodał kolejne 4,2 miliona godzin.

Listy przebojów telewizji nieanglojęzycznej zyskały ogromny wzrost po debiucie drugiego sezonu koreańskiego dramatu „The Glory”, który od czasu swojego debiutu zgromadził prawie 125 milionów godzin oglądania. Serial był pierwszym, który można było oglądać w większości krajów azjatyckich, a także w Meksyku, Peru i kilku krajach Ameryki Łacińskiej. Drugie i trzecie miejsce zajął drugi i pierwszy sezon hiszpańskiego thrillera „The Wrong Side of the Tracks”, który zajął pierwsze miejsce w Hiszpanii i wielu krajach Ameryki Łacińskiej, oglądając łącznie 62,8 miliona godzin.

W tym tygodniu wielka oferta Netflix obejmuje sezon 2 „Shadow and Bone”, animowany film przygodowy „The Magician’s Elephant”, konkurs tańca ulicznego „Dance 100”, holenderski film „Noise”, grecki serial „Maestro in Blue”, oraz hiszpański program Sky High: The Series ”, z którym nie jest powiązany Film o superbohaterach Disneya z 2005 roku o tej samej nazwie.

Subskrypcja Otrzymuj bezpłatny biuletyn Gold Derby z najnowszymi prognozami