Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Upadek Brazylii i wykluczenie jej z finałowego meczu break dance w Polsce

Oczekiwania były duże, ale niestety Brazylijczycy Itsa i Zandin upadli w środę i nie dotarli do finału Mistrzostw Świata w Tańcu w Gdańsku. Jedynym reprezentantem kraju w wielkiej decyzji będzie Bart, który zaprezentuje się w sobotę.

Itsa i Xandin rywalizowali odpowiednio w kategoriach kobiet i mężczyzn. Turniej odbywa się w trybie pojedynczego nokautu i niestety żaden z nich nie przewyższył rywala. Bart zajął szóste miejsce w rankingu ze względu na swoją silną grę aktorską i nazwisko w Scenariuszu Sportowym.

Finalistami są: Nuri (Japonia), Amir (Rosja), Lee (Holandia) i Jonny Fox (Hiszpania). W kobiecych tytułach była Fanny Budavong (z Francji), Ayumi (z Japonii), Stephanie (z Wielkiej Brytanii) i Favi (z Rosji).

Taniec ceglany będzie nowością na olimpiadzie i zadebiutuje na olimpiadzie w Paryżu w 2024 roku. Brazylia, mimo że ma tylko jednego reprezentanta w głównych zawodach międzynarodowych, pojawia się jako jeden z krajów do podbicia. Ten sport ma wszystko, by zdobyć popularność, jak choćby skateboarding i surfing, które zadebiutowały w Tokio i podbiły już serca milionów Brazylijczyków.

READ  Theresa M Kranz 1934-2021 | Wiadomości, sport, praca