entertainment

Unikalne zdobienia paznokci na paznokciach zapewniają rozrywkę internautom; Obejrzyj wideo

Filmy o zdobieniach paznokci wydają się być najnowszym trendem na Instagramie, który przyciąga miliony i cieszy się dużym uznaniem publiczności. Wiele takich filmów można łatwo znaleźć, przewijając Instagram. Jeśli jesteś kimś, kto ma coś do takich kreatywnych filmów, nie będziesz chciał przegapić tego filmu o tym dziwnym i kreatywnym projekcie przedłużania paznokci. Dłoń, w tym przedłużenia, jest pokazana na filmie jako sztuka zdobienia paznokci na czyichś paznokciach. Co więcej, internauci zaczęli nadawać nazwy temu wyjątkowemu stylowi.

Film został udostępniony przez ILYSM Nails na Instagramie. W filmie pojawia się niezwykła dłoń jako przedłużenie czyjegoś palca. Pierścionki i gwoździe są mocowane ręcznie imitacją, tworząc ciekawy wygląd.

Wyjątkowy styl zdobienia paznokci nazwano Handgela, a zwycięzcę wybrano spośród wielu propozycji.

Szacunkowe osoby korzystające z prysznica

Film, który został opublikowany 9 lipca, zebrał ponad 4800 polubień i wiele komentarzy. Sekcja komentarzy jest pełna opinii, od rekomendacji imion i reakcji na paznokcie po sugestie, jak wykończyć całą rękę.
„Jako ktoś o imieniu Angela, w pełni popieram imię Handgela!” Jedna osoba napisała. Ktoś inny zaproponował Abinail, Clawrissę i Handrew. Trzecia osoba dodała „Fingerella”.

Zdobienie paznokci za pomocą cebuli

W innym filmie Nadię Elise można zobaczyć, jak tworzy projekt przy użyciu skórki cebuli. Najpierw palcem wskazującym przykleja warstwę cebuli, a następnie nakłada lakier żelowy w pożądanym kształcie, aby wydłużyć paznokcie. Następnie za pomocą pilnika elektrycznego polerujesz paznokieć i wygładzasz obszar. Następnie ujawniła internautom ostateczny projekt swoich paznokci. W drugiej części filmu kładę kawałek zielonej cebuli na gwóźdź. Następnie polerujesz paznokcie żelem. Następnie gładko narysuj kawałek cebuli w kształt paznokcia. Następnie odsłoniła ostateczny projekt swoich paznokci. Spójrz na post

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce Z Indii i całego świata. Teraz śledź swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne. Świat Republiki jest Twoim jedynym celem podróży Bollywoodzkie wiadomości. Obserwuj nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment