Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ulepszenia średniej generacji, takie jak PS5 Pro, „niezbyt znaczące”, mówi dyrektor generalny Take-Two

Ulepszenia średniej generacji, takie jak PS5 Pro, „niezbyt znaczące”, mówi dyrektor generalny Take-Two

Ulepszenia sprzętu średniej generacji to stosunkowo nowy obszar dla graczy konsolowych i dopiero okaże się, ile szumu będzie miał wciąż nieoficjalnie ogłoszony PS5 Pro, kiedy się pojawi. Sony podaje imponujące liczby z PS5 (41,7 miliona i więcej), ale nie wszyscy spodziewają się, że podła aktualizacja podpali świat.

Mówiąc do IGNDyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick, nie spodziewa się, że entuzjaści SKU będą się dużo przemieszczać i mówi:[It] Wszystko zależy od tego, jak będzie wyglądać aktualizacja średniej generacji. Ogólnie rzecz biorąc, ulepszenia średniej generacji niewiele się zmieniły… nie aż tak znaczące. „

W 2017 roku, przed objęciem stanowiska obecnego dyrektora generalnego Sony Interactive Entertainment, Jim Ryan stwierdził rejestr: „Jedna na pięć konsol PlayStation sprzedanych od premiery w listopadzie to Pro. To znacznie wyprzedza nasze oczekiwania. Cieszymy się z tego”.

Trudno powiedzieć, ilu profesjonalistów PS4 jest na wolności, ale zakładamy, że Zelnick może być kimś, kto może się tego dowiedzieć. Skrzynia Sony z Sprzedaż biznesowa i danegrupując jednostki SKU, aby uzyskać te wysokie liczby i maskując niskie liczby (na przykład żadne dane Vita nie są ujawniane).