Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

UK Charts: Super Mario Odyssey zamyka pierwszą dziesiątkę dzięki dobrej sprzedaży

Obraz: Nintendo

Najnowsze dane z brytyjskich list przebojów są dostępne (po krótkim opóźnieniu) i pokazują imponujące wyniki premierowej platformówki 3D firmy Nintendo, Super Mario Odyssey, która wkrada się z powrotem do pierwszej dziesiątki po usadowieniu się na miejscu dwudziestym szóstym zaledwie dwa tygodnie temu. Gra została niedawno wydana w ramach nowego pakietu Switch „MAR10 Day”, a także przeszła niewielkie obniżki cen w różnych punktach sprzedaży detalicznej.

Gdzie indziej, jedynym nowicjuszem w pierwszej dziesiątce w tym tygodniu jest WWE2K23 Na PlayStation 4/5 i Xbox Series X/S, które zadebiutowały na pierwszym miejscu, zapukaj Dziedzictwo Hogwartu Po pięciu tygodniach na pierwszym miejscu. Tymczasem Metroid Prime Remastered nadal znajduje się w pierwszej dziesiątce na 5. miejscu w tym tygodniu, tracąc tylko jedno miejsce w porównaniu z zeszłym tygodniem.

Według Chrisa Dringa GamesIndustry.bizSprzedaż Metroid Prime Remastered wzrosła o 24% w stosunku do poprzedniego tygodnia. Cena gry została znacznie obniżona z 34,99 GBP do 29,99 GBP na Amazon UK, więc mogło to częściowo przyczynić się do wzrostu sprzedaży.

Raczej rozczarowujące Bayonetta Fanom podoba się jednak fakt, że Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon weszła na listy przebojów na 21. miejscu. Biorąc pod uwagę, że Bayonetta 3 zadebiutowała na trzecim miejscu w październiku 2022 roku, nietrudno powiedzieć, że jest to debiut, na który liczyli fani. Jednak w przypadku tego, co jest zasadniczo tytułem spin-off, nie jesteśmy całkowicie Zaskoczony.

READ  Dragon Age 4 zmierza na PS5 i Xbox Series X/S bez wspólnych wydań