Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ujawniono plany popremierowe Assassin’s Creed Mirage, co jest złą wiadomością dla DLC

Ujawniono plany popremierowe Assassin’s Creed Mirage, co jest złą wiadomością dla DLC

opublikowany: 2023-07-14 T20:30:48

zaktualizowane: 2023-07-14 T20:30:57

Ubisoft ujawnił plany DLC po premierze Assassin’s Creed Mirage, co oznacza duże odejście od serii.

Z wyjątkiem pierwszego wpisu, Assassin’s Creed zawsze obsługiwał popremierowe DLC dla głównej serii. Ezio Trilogy zajmowało się swoim uczciwym udziałem fabularnych DLC, ale w szczególności Ubisoft zaczął badać możliwości, gdy AC Origins trafiło na rynek w 2017 roku.

Prekursor prostej, zorientowanej na usługi gry Odyssey, Origins cieszył się długim wsparciem popremierowym, które obejmowało dwa rozszerzenia fabularne, działania na żywo i darmowe treści, takie jak tryb Hordy.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

AC Odyssey i Valhalla posunęły się jeszcze dalej w modelu gier jako usług, przy czym ten ostatni otrzymał bezprecedensowe dwa lata wsparcia treści po premierze. Assassin’s Creed Mirage nie będzie jednak kontynuowane w tym konkretnym kierunku.

Ubisoft udostępnia plany DLC po premierze Assassin’s Creed Mirage

Ostatnio zwracam się do wścibskich odbiorców Reddit AMADyrektor kreatywny Stéphane Boudon powiedział, że obecnie nie ma planów na DLC do AC Mirage.

W wiadomościach, które mogą niektórych zszokować, deweloper zauważył ponadto, że w przeciwieństwie do wcześniejszych Odyssey i Valhalli, Ubisoft nie zamierza wspierać Mirage kompleksowymi aktualizacjami po premierze.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Pełny komentarz Bowdona brzmi następująco: „W tej chwili Mirage nie ma planu dotyczącego masowych treści do pobrania lub po uruchomieniu”.

Jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę niesamowity sukces Assassin’s Creed Valhalla. Warto zauważyć, że jeszcze przed pojawieniem się dodatku Dawn of Ragnarok firma Ubisoft poinformowała, że ​​AC Valhalla wygenerowało imponujący przychód w wysokości 1 miliarda dolarów.

Ale ta powściągliwość ma sens, biorąc pod uwagę, że programiści naciskają na AC Mirage jako powrót do podstaw. Ponadto długoterminowe plany Ubisoftu dotyczące marki ostatecznie okażą się zorientowane na usługi.

READ  Samsung powrócił do deski kreślarskiej, aby przygotować rysik S Pen do urządzeń składanych

Na przykład projekt o nazwie kodowej Assassin’s Creed Infinity będzie łączyć różne doświadczenia i zapewniać ciągłe aktualizacje zawartości. Jednak szczegóły na razie pozostają pod kluczem.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Jednak oczekiwanie na AC Mirage dobiega końca, wraz z wpisem serii Basima 12 października.