Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

UE wznawia obecność dyplomatyczną w Kijowie na Ukrainie

UE wznawia obecność dyplomatyczną w Kijowie na Ukrainie

Delegacja Unii Europejskiej na Ukrainie poinformowała w poniedziałek, że wznowiła prace w Kijowie.

„Unia Europejska wróciła do miasta” – napisała na Twitterze misja dyplomatyczna.Unia Europejska ewakuowała swoją delegację z Kijowa do polskiego Rzeszowa wkrótce po rozpoczęciu konfliktu między Rosją a Ukrainą 24 lutego, podała agencja informacyjna Xinhua.

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen i szef polityki zagranicznej UE Josep Borrell odwiedzili Ukrainę w zeszłym tygodniu, obiecując szybszy proces przystąpienia tego kraju do Unii Europejskiej.

– Jans

int / shs

(Tytuł i obraz tego raportu mogły zostać przeformułowane tylko przez personel Business Standard; reszta treści jest generowana automatycznie z udostępnionego kanału).

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze starał się dostarczać najnowsze informacje i komentarze na temat wydarzeń, które są dla Ciebie ważne i które mają szersze implikacje polityczne i gospodarcze dla kraju i świata. Wasze nieustanne zachęty i opinie na temat tego, jak możemy ulepszyć nasze oferty, jeszcze bardziej wzmocniły naszą determinację i zaangażowanie w te ideały. Nawet w tych trudnych czasach spowodowanych przez Covid-19, nadal jesteśmy zobowiązani do informowania Cię na bieżąco o zaufanych wiadomościach, autorytatywnych opiniach i wnikliwych komentarzach na temat istotnych aktualnych problemów.
Mamy jednak prośbę.

Walcząc z ekonomicznymi skutkami pandemii, potrzebujemy Waszego wsparcia jeszcze bardziej, abyśmy mogli nadal dostarczać Wam więcej wysokiej jakości treści. Nasz formularz subskrypcji spotkał się z zachęcającą odpowiedzią od wielu z Was, którzy subskrybowali nasze treści online. Dalsze subskrybowanie naszych treści online może tylko pomóc nam osiągnąć nasze cele, jakim jest dostarczanie lepszych i bardziej odpowiednich treści. Wierzymy w wolne, uczciwe i wiarygodne dziennikarstwo. Twoje wsparcie w postaci większej liczby subskrypcji może pomóc nam ćwiczyć dziennikarstwo, do którego jesteśmy zobowiązani.

READ  Te marki w stylu retro honorują oczekiwania pokoleń

Wsparcie jakości prasy i Subskrybuj Business Standard.

edytor cyfrowy