Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ubisoft trafi do sprzedaży tej jesieni, z Far Cry 3 za darmo

Ubisoft Jesienna wyprzedaż trwa, ze świetnymi zniżkami na nowoczesne gry. Oni też się pokazują Far Cry 3 za największą zniżkę, za darmo. To uczciwa cena za RPS Gra Roku 2012.

Wśród wyprzedaży w zeszłym roku znalazły się Watch Dogs Legion, Immortals Fenyx Rising i Anno 1800 ze zniżką 60% (24 USD), Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za 5 USD, The Division 2 za 9 USD. Są też zniżki na wszystkie szalone edycje Ultimate, chociaż 72 USD za Assassin’s Creed Valhalla z sezonową przepustką wciąż sprawiało, że łzawiły mi oczy.

Jest też Far Cry 3, strzelanka z otwartym światem, która później stała się wzorem dla serii (i prawdopodobnie gatunku). Far Cry 3 pokrył intrygujące, postrzępione krawędzie Far Cry 2, zastępując je parkiem rozrywki złożonym z rekinów ponczowych, skórowania zwierząt, podbijania posterunków i dodatkowego rasizmu.

Ale Far Cry 3 pozostaje grą definiującą serię, a dominujące wrażenie wszystkich gier z serii opiera się na komentarzu do tego pojedynczego wpisu. Jeśli nie grałeś w Far Cry 3, myślę, że na pewno będzie ciekawie go odwiedzić.

Nie był to jednogłośny wybór dla najlepszej gry 2012 roku. Alec był pesymistą, krytykując ją za bycie płytką i „jak przedstawia rasę, jak jej jedyna nie wyróżniająca się postać jest również gwałcicielem, jak rzuca ją niekochaną, jak używa magii jako kuli, a nawet jak każdy To jest znacznie gorsze odkrycie Ktokolwiek zjadł ciasto i zjadł je, zawiódł podtekst takiej nienawiści”.

Więc tak, darmowy jest prawdopodobnie najuczciwszą ceną za Far Cry 3. Właściwie myślę o ponownym uruchomieniu go, aby zobaczyć, jak by się czuł za około dziesięć lat.

Far Cry 6 ukaże się jeszcze w tym roku Kolejna prosta historia polityczna. Ubisoft wciąż zniekształcony Uporczywe i powtarzające się zarzuty nękania w miejscu pracy.

READ  Apple rozmawia o kupnie potencjalnych konkurentów od EA, Disneya i Amazona - 9to5Mac