Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ubisoft dodaje gry niezależne do katalogu Ubisoft+

Paryż–(drut roboczy) – Firma Ubisoft ogłosiła dzisiaj, że wprowadza do swojej subskrypcji Ubisoft+ wybór gier niezależnych. Inicjatywa została płynnie uruchomiona tego lata z dodatkiem ostatni przyjacielgra zręcznościowa opracowana przez The Stonebot Studio, oraz Zgubiony normalny telefoninteraktywna gra fantasy opracowana przez Accidental Queens. Dzisiaj Ubisoft powitał w Ubisoft+ cztery kolejne tytuły niezależne – Nyamyam’s Astrolog , Mitan 69 szczątki Iwana, 6 oczu studio Upadła pieczęć: znak sądu A Gry Jezioro. Każda gra będzie dostępna w Ubisoft+ przez co najmniej sześć miesięcy, a kolejne gry będą regularnie dodawane do katalogu Ubisoft+.

„To nowy rozdział w przygodzie Ubisoft+” – powiedziała Alexia Brumé, dyrektor ds. marek i treści w Ubisoft. „Zawsze staraliśmy się dostarczać najlepsze gry dla wszystkich stylów gry i odzwierciedlamy to zaangażowanie w doborze naszych partnerów. Cieszymy się, że możemy wyróżnić niektóre z gwiezdnych gier niezależnych, od przygód narracyjnych, takich jak Jezioro A Astrolog W tajemniczą grę logiczną i ekscytującą Szczątki Iwanaw turową grę RPG z Opadła pieczęć: znak sądu.

To ogłoszenie stanowi nowy krok w długoletnim zaangażowaniu firmy Ubisoft w niezależny ekosystem. Poprzez globalne i lokalne inicjatywy wspierające innowacje w rozgrywce, projektowaniu gier i technologii oraz mentoring i finansowanie kreatywnych start-upów, Ubisoft dąży do dostarczania jakości, wiedzy i doświadczenia oraz wspólnego budowania przyszłości branży.

Ubisoft+ jest obecnie dostępny na PC, Stadia i Amazon Luna*, a w przyszłości będzie dostępny na PlayStation i Xbox. Ubisoft+ oferuje ponad 100 gier Ubisoft, w tym najnowsze wydania, takie jak Skull and Bones on Day One, klasyczne gry, edycje premium**, pakiety zawartości dodatkowej i bonusy.

Dodatkowo, od dziś do 10 października, gracze mogą wypróbować Ubisoft + Multi-Access, który obejmuje PC, Stadia i Amazon Luna, w ramach darmowej, ograniczonej czasowo wersji próbnej***. Aby aktywować bezpłatną wersję próbną i zapoznać się z pełną biblioteką gier Ubisoft +, odwiedź www.ubisoftplus.com.

Aby dowiedzieć się więcej o Ubisoft+, odwiedź news.ubisoft.com

* Dostępność gier zależy od urządzenia i regionu. Ubisoft+ jest dostępny na Stadia w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Austrii, Czechach, Danii, Finlandii, Polsce, Irlandii, Szwecji, Belgii, Węgrzech, Norwegii, Portugalii, Rumunia, Słowacja i Holandia. Ubisoft+ jest dostępny w Amazon Luna w USA na wielu urządzeniach, w tym Amazon Fire TV (zaproszenie nie jest wymagane).

** W przypadku wersji premium lub specjalnych gry (np.: Ultimate / Gold / Deluxe Edition), edycje zawarte w Ubisoft + mogą nie zawierać całej zawartości premium. Oferta może ulec zmianie. Ubisoft+ wymaga stałego połączenia z Internetem. To pozwala nam potwierdzić aktywną subskrypcję.

*** Jedna bezpłatna wersja próbna na konto Ubisoft dla nowych lub nieaktywnych subskrybentów od 10 września do 10 października 2022 r. Wymaga ważnej metody płatności. O ile nie anulujesz subskrypcji przed 10 października, zostaniesz obciążony pełną ceną subskrypcji (17,99 USD miesięcznie + podatek, jeśli dotyczy) 10 października, a następnie co miesiąc do momentu anulowania). Obowiązują warunki i ograniczenia dotyczące wieku i regionu; Odwiedź sekcję FAQ na www.ubisoftplus.com po więcej szczegółów. To jest oferta promocyjna i może ulec zmianie. Unieważnij tam, gdzie jest to zabronione.

O Ubisoft

Ubisoft jest twórcą światów, którego celem jest wzbogacanie życia graczy o autentyczne i niezapomniane wrażenia rozrywkowe. Globalne zespoły Ubisoftu tworzą i rozwijają rozbudowane i zróżnicowane portfolio gier, w tym takie marki jak Assassin’s Creed®, Brawlhalla®, For Honor®, Far Cry®, Tom Clancy’s Ghost Recon®, Just Dance®, Rabbids®, Tom Clancy’s Rainbow Six ® i The Crew®, Tom Clancy’s The Division® oraz Watch Dogs®. Dzięki Ubisoft Connect gracze mogą korzystać z ekosystemu usług, aby poprawić wrażenia z gry, zdobywać nagrody i łączyć się ze znajomymi na różnych platformach. Dzięki Ubisoft+, ich usłudze subskrypcji, mogą uzyskać dostęp do rosnącego katalogu ponad 100 gier Ubisoft i treści do pobrania. W roku podatkowym 2021-22 Ubisoft miał rezerwy netto w wysokości 2129 mln euro. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: www.ubisoftgroup.com.

Copyright © 2022 Ubisoft Rozrywka. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ubisoft i logo Ubisoft są znakami towarowymi zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

READ  Polska urządza pogrzeb państwowy kompozytora Pendereckiego po opóźnieniu