Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ubiegłoroczny asynchroniczny horror powraca na Steama po znalezieniu nowego dewelopera

Ubiegłoroczny asynchroniczny horror powraca na Steama po znalezieniu nowego dewelopera

Asymetryczny horror, który „wcześniej zniknął z rynku”, jest ponownie w sprzedaży na Steamie po zamknięciu pierwotnego twórcy.

W zeszłym roku – który został pierwotnie opracowany przez Elastic Games i „zgromadził pasjonującą bazę graczy i setki tysięcy pobrań od pierwszego uruchomienia jako ekskluzywny Discord w 2018 roku” – został „odrodzony” przez nowego dewelopera Undaunted Games i powrócił na Steam jako darmowy tytuł.

W zeszłym roku – zwiastun restartu

„Zawsze wierzyliśmy w potencjał tego tytułu” — mówi prezes i producent Undaunted Games, Matthew Etovic. „Kiedy sprzedawaliśmy grę na PAX East i West w 2018 roku, widzieliśmy reakcje graczy, a także to, jaka może być ta gra. Zeszły rok zdecydowanie zasługuje na kolejną szansę, aby to zrozumieć, a przywrócenie gry jest pierwszym krokiem”.

Zeszłoroczny kooperacyjny i asymetryczny horror – ożywiony przez niezwykle udaną kampanię na Kickstarterze – łączy siły z czterema innymi kolegami z klasy, aby przetrwać przeciwko szóstemu graczowi kontrolującemu przeciwnika Fiend.

„Cieszę się, że w zeszłym roku nasi oddani fani mieli kolejną szansę na dobrą zabawę” — dodał były dyrektor techniczny Elastic Games, Alexander Halchuk. „Nasz zespół stworzył naprawdę wyjątkowe doświadczenie w zeszłym roku, aw grze jest tak wiele niezbadanych pomysłów i możliwości. Jestem pewien, że Undaunted to rozumie i dokona właściwych wyborów, aby ulepszyć i rozszerzyć to, co my” zbudowaliśmy”.

READ  Najbardziej zapomniane reklamy 2023 roku