Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tysiące Brytyjczyków zostało zmuszonych do powrotu do domu przed upływem terminu na czerwoną listę

tenDodaj noc dla obu Kanada I Szwajcaria Dla mnie zielona lista Oznacza to, że cztery z siedmiu najlepszych destynacji narciarskich są obecnie oceniane jako „bezpieczne” w podróży (pozostałe znajdują się na liście bursztynowej we Francji, Włoszech i Stanach Zjednoczonych). To dobra wiadomość dla branży narciarskiej.

Chris Logan, Dyrektor generalny Kryształowe wakacje na nartach, Powiedziała:

To świetna wiadomość, że Szwajcaria i Kanada będą dostępne tej zimy i kolejne pozytywny krok W stronę narciarzy i snowboardzistów, którzy po odmowie sezonu bezpiecznie wracają na stoki. byli zaufany że więcej naszych popularnych destynacji zostanie otwartych przed sezonem i będzie nadal współpracować z destynacjami w zakresie wymagań testowych i wstępnych.

Richard Rice, założyciel skate safari, Powiedziała:

Jesteśmy oczywiście bardzo szczęśliwi, że mamy Dwa najpopularniejsze miejsca docelowe Norwegia i Kanada znajdują się teraz na zielonej liście, a nasi klienci mogą wreszcie cieszyć się na wyjazd na narty tej zimy. Te kraje mają Wysokie wskaźniki szczepień Ich ośrodki są dobrze zarządzane z niezatłoczonymi stokami, więc są to doskonałe opcje. To ważniejsze niż kiedykolwiek książka z pracownikiem On naprawdę zna się na rzeczy, aby mieć jak największą szansę na udane wakacje, a do zdobycia są atrakcyjne stawki, dlatego radzimy dokonać wcześniejszej rezerwacji.

rzecznik prasowy z folguje Powiedziała:

Dobrą wiadomością jest to, że więcej naszych popularnych destynacji narciarskich przenosi się na zieloną listę, umożliwiając narciarzom i snowboardzistom Więcej pewności siebie Kiedy jesteś podekscytowany następnym sezonem.

W samym tylko naszym programie narciarskim, z wyjątkiem Laponii, która jest naszym najpopularniejszym kierunkiem na nadchodzącą zimę, są rezerwacje 15% wzrost Gdzie normalnie bylibyśmy o tej porze roku. Podczas gdy narciarze wyraźnie chcą wrócić na stoki, niezbędna jest większa przejrzystość i złagodzenie ograniczeń. ważny krok W kierunku realizacji sezonu narciarskiego zaplanowanego przez narciarzy i snowboardzistów.”