Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twórcy Life Is Strange DONTNOD ogłaszają rebranding oraz nowe gry

Francuski twórca gier wideo DONTNOD – który możesz znać z gier takich jak życie jest dziwneA Powiedz mi dlaczegoA życie jest dziwne 2 Oficjalnie zmienili nazwę na dzień 31 maja. Tyle że to nie jest zmiana nazwy, raczej zmiana typu „mówiłeś to źle”.

W ramach masowego rebrandingu firmy ogłosili dzisiaj Świergot A Artykuły Że ich imiona są teraz NIE KAŻDĄ, ze spacją i apostrofem, które wcześniej nie istniały.

W ich 20-sekundowym filmie o rebrandingu możemy nawet szybko zobaczyć, nad czym mogą pracować w następnej kolejności:

To dla nas ekscytujący czas i chcieliśmy podzielić się z Wami naszymi ekscytacjami! Wyprodukowaliśmy kołowrotek do wyświetlania naszego nowego logo. Jest to projekt, który można dostosować i można go dostosować, aby reprezentował różne gatunki gier i wszechświaty, więc miło jest mieć kilka projektów, które mają go przetestować…

Różnice w logo mogą odnosić się do projektów w toku, a z pewnością wydaje się, że przynajmniej jeden z nich jest opracowywany w nowo otwartym biurze w Montrealu, na co producent wykonawczy studia napisał na Twitterze niejasną odpowiedź:

Na blogu stwierdza się również, że „Dontnodianie pracują nad kilkoma zespołami wielkości człowieka i nad sześcioma ekscytującymi nadchodzącymi projektami wewnętrznymi” w swoim 320-osobowym zespole.

Ale jak się nazywa? Wiesz, że?? Według ich bloga, wynikało to z ich pragnienia „reprezentowania naszej tendencji do bycia niekonwencjonalnymi jako firma i w tworzonych przez nas grach – tak jak w przypadku, gdy nie kierujemy się niczyim tonem”.

Jak myślisz, jaki będzie następny mecz NIE NOD? W komentarzach przekaż nam swoje nadzieje i oczekiwania.

READ  Kilka powodów, dla których warto wypróbować Huawei P50 Pro, jeśli kupujesz nowy telefon komórkowy