Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twórcy EA FC 24 reagują, gdy Diogo Jota rozpoczyna nową radość po zdobyciu bramki

Twórcy EA FC 24 reagują, gdy Diogo Jota rozpoczyna nową radość po zdobyciu bramki

opublikowany: 2023-09-24T18:43:00

Zaktualizowano: 2023-09-24T18:43:12

Napastnik Liverpoolu Diogo Jota zapytał EA FC 24 o plany dotyczące dodania do gry swojego nowego święta. Po zwycięstwie The Reds nad West Hamem EA FC odpowiedziało X.

Świętowanie drużyn i zawodników stało się na przestrzeni lat zjawiskiem w sporcie, a piłka nożna nie jest wyjątkiem.

EA FC 24 oferuje fanom piłki nożnej wiele różnych sposobów świętowania po zdobyciu gola. A jeśli media społecznościowe są jakąkolwiek wskazówką, może pojawić się kolejny wskaźnik.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oficjalne konto EA Sports FC na X odpowiedziało piłkarzowi Liverpoolu Diogo Jocie po tym, jak w zeszły weekend rozpoczął on nowe świętowanie.

EA Sports – znak towarowy firmy Electronic Arts

EA Sports odpowiada po świętowaniu gola Joty

24 września napastnik Liverpoolu Diogo Jota strzelił swojego drugiego gola w sezonie 2023-24 Premier League w ogromnym zwycięstwie nad West Ham United.

Po meczu 26-latek świętował zwycięstwo na kanale X (dawniej znanym jako Twitter). Podkreślił także swoje nowe święto – symbol trójkąta wykonany własnoręcznie, symbol przypominający kształtem logo FC – i zapytał oficjalne konto X EA Sports FC, kiedy zostanie ono dodane do gry.

Artykuł kontynuowany po reklamie

W odpowiedzi EA Sports FC Opublikował na Twitterze emoji z parą oczu wpatrzonych w trójkąt.

Nie jest niespodzianką wspomnienie o Jocie przez EA Sports FC, ponieważ napastnik Liverpoolu stał się w ostatnich latach dużą postacią w społeczności FIFA/FC dzięki swoim umiejętnościom w grze.

Jota był wielokrotnie niepokonany w konkurencyjnej lidze weekendowej Football Ultimate Team i wielokrotnie opowiadał, jak bardzo gry wideo takie jak FIFA/FC stały się jego „pasją” na przestrzeni lat.

Koniecznie sprawdź więcej relacji Dexerto z EA FC 24.