Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twórca No Man’s Sky mówi, że następna gra jest „bardzo ambitna”

Hello Games, brytyjskie studio stojące za No Man’s Sky, pracuje nad kolejną nową wersją.

W rozmowie z IGNWspółzałożyciel studia Sean Murray powiedział, że jego następna gra będzie tak samo ambitna jak No Man’s Sky.

„Przez jakiś czas w tle pracowaliśmy nad czymś bardzo ambitnym”, powiedział Murray. „To mały zespół, ale lubimy to w ten sposób”.

Murray dodał, że gra była bardziej ambitna, niż można by się spodziewać po małym studiu: „Podobnie jak w No Man’s Sky, jest to projekt, który nawet jeśli pracowało nad nim tysiąc osób, nadal wydawał się niemożliwy”.

Wydaje się, że projekt jest wciąż na „bardzo wczesnym” etapie rozwoju, a Murray powiedział, że No Man’s Sky jest nadal wspierany i że obie gry nie wpływają na siebie nawzajem.

Jeśli coś z tego brzmi znajomo, być może pamiętasz niektóre z oświadczeń Murraya przed katastrofalnym startem No Man’s Sky.

Wygląda na to, że Murray zdawał sobie sprawę z tego kontrowersyjnego okresu, mówiąc IGN „nauczyliśmy się naszej lekcji” o mówieniu o grach zbyt wcześnie po okresie przedpremierowym No Man’s Sky.

Wczoraj ogłoszono cześć gier Najnowsza duża aktualizacja No Man’s SkyOutlaws, który dodaje nowy świat podziemny dla piratów i przerobionych bitew kosmicznych.

READ  Apple AirPods 2 są w sprzedaży w najniższej jak dotąd cenie