Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twórca No Man’s Sky mówi, że następna gra jest „bardzo ambitna”

Twórca No Man’s Sky mówi, że następna gra jest „bardzo ambitna”

Hello Games, brytyjskie studio stojące za No Man’s Sky, pracuje nad kolejną nową wersją.

W rozmowie z IGNWspółzałożyciel studia Sean Murray powiedział, że jego następna gra będzie tak samo ambitna jak No Man’s Sky.

„Przez jakiś czas w tle pracowaliśmy nad czymś bardzo ambitnym”, powiedział Murray. „To mały zespół, ale lubimy to w ten sposób”.

Murray dodał, że gra była bardziej ambitna, niż można by się spodziewać po małym studiu: „Podobnie jak w No Man’s Sky, jest to projekt, który nawet jeśli pracowało nad nim tysiąc osób, nadal wydawał się niemożliwy”.

Wydaje się, że projekt jest wciąż na „bardzo wczesnym” etapie rozwoju, a Murray powiedział, że No Man’s Sky jest nadal wspierany i że obie gry nie wpływają na siebie nawzajem.

Jeśli coś z tego brzmi znajomo, być może pamiętasz niektóre z oświadczeń Murraya przed katastrofalnym startem No Man’s Sky.

Wygląda na to, że Murray zdawał sobie sprawę z tego kontrowersyjnego okresu, mówiąc IGN „nauczyliśmy się naszej lekcji” o mówieniu o grach zbyt wcześnie po okresie przedpremierowym No Man’s Sky.

Wczoraj ogłoszono cześć gier Najnowsza duża aktualizacja No Man’s SkyOutlaws, który dodaje nowy świat podziemny dla piratów i przerobionych bitew kosmicznych.

READ  Czy szczepionki Covid-19 zmniejszą przenoszenie wirusa? | David Spiegelter i Anthony Masters