Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twój przewodnik po Bitcoin, Ethereum i Web 3.0

Branża gier Web3 nadal wzbudza zainteresowanie inwestorów. Brazylijski startup Jungle ogłosił dzisiaj, że zebrał 6 milionów dolarów w ramach finansowania zalążkowego w rundzie współprowadzonej przez firmy venture capital. Bitcraftowe przedsięwzięcia I projekty ramowez planami Rozwijać Internet 3 mobilna strzelanka.

W rundzie uczestniczyły również Delphi Digital, 32bit Ventures, Karatage, Stateless Ventures i inne. Fundusze zostaną wykorzystane na rozwój nadchodzącego pierwszego tytułu Jungle, a także na budowę zespołu programistów.

W przeciwieństwie do potężniejszych gier na komputery stacjonarne i konsole, których dopracowanie i opublikowanie może zająć lata, proces tworzenia gier mobilnych postępuje stosunkowo szybko. Zamiast rozwijać całe swoje know-how i osobowości we własnym zakresie, Jungle planuje kupić własność intelektualną (IP) od innych istniejących studiów gier i dostosować je do mobilnych gier Web3.

„Naszą strategią jest identyfikacja gier mobilnych, niezależnie od tego, czy już istnieją, czy są w trakcie uruchamiania, które mają potencjał, aby pomyślnie przejść do pierwszych tytułów Web3 i stać się tytułami dominującymi w gatunku w przestrzeni gier blockchain”, Jungle współ- powiedział założyciel i dyrektor generalny Joao Peraldo. Rozszyfrować.

Peraldo dodał: „Szukamy niebieskich kropek w przyszłym czerwonym oceanie. Chcemy uniknąć obecnej puli konkurencji i wyprzedzić nas w gatunkach, w których możemy wygrać”.

Nazwa pierwszego tytułu Jungle nie została jeszcze ujawniona, ale mobilna strzelanka pozwoli graczom sprzedawać znalezione w grze przedmioty jako NFT. Zgodnie z wydaniem, gra będzie również zawierać „opcję wirtualnego wyrażenia zgody na otwartą gospodarkę rynkową”.

Zespół Jungle uważa, że ​​mobilna platforma jest obecnie najlepszą platformą do gier Web3, ponieważ ma największą liczbę użytkowników, co czyni ją „jedyną platformą, która może przyciągnąć dużą publiczność do Web3” – powiedział Beraldo.

powiedział Carlos Pereira, partner Bitkraft Ventures Rozszyfrować Dlaczego firma zainwestowała w wizję Jungle dotyczącą gier Web3 i podzieliła się jego podejściem do wybierania startupów.

READ  Czy ciche bliźniaki są na Netflixie? (miejsce oglądania)

„Koncentrujemy się na naszym „szerokim na cal i głębokim” skupieniu się na sektorze rozrywki interaktywnej” – powiedział Pereira, dodając, że wcześniejsze doświadczenie Bitkraft w inwestowaniu w świat gier Web2 również wpływa na jego decyzje. „Ostatecznie wierzymy, że to doświadczenie daje nam przewagę w tym, na czym koncentrujemy się w Web3”.