Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Turnieje e-sportowe potęgują emocje związane z wyczekiwanymi Igrzyskami Europejskimi w Polsce

Turnieje e-sportowe potęgują emocje związane z wyczekiwanymi Igrzyskami Europejskimi w Polsce

Katowice, PolskaI 19 maja 2023 r /PRNewswire/ – Otwarcie Mistrzostwa Europy w grach elektronicznych (#EGE23) powita sportowców i drużyny z całego świata Europa Aby rywalizować w dwóch najlepszych tytułach e-sportowych – eFootball™ 2023 I Liga Rakietowaw czerwcu tego roku.

Sportowcy parasportowi będą rywalizować obok 7000 sportowców reprezentujących 48 krajów w trzeciej edycji zawodów gry europejskie W Krakowie i Małopolsce Polska.

the Światowa Federacja Sportów Elektronicznych i Europejskie Komitety Olimpijskie Potwierdź, że #EGE23 będzie uruchamiane od 30 czerwca do 2 lipca. the Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) W Katowice Stanie się epicentrum zawodów cyfrowych i punktem kulminacyjnym kalendarza sportowego regionu.

Płoć AureliaCzłonek Zarządu GEF i Przewodniczący Komitetu Koordynacyjnego EGE23 Komentując przełomowy charakter #EGE23, „The European Games eSports Championship to przełomowy moment dla e-sportu w Europa. Będąc częścią zespołu na inauguracyjnych Igrzyskach Europejskich w Baku 2015, cieszę się, że po raz pierwszy widzę EOC, gdy obok tradycyjnych sportów organizujemy zawody e-sportowe na wysokim poziomie, aby uczcić kulturę młodzieżową w sercu Europa. „

„Cieszymy się, że możemy zobaczyć e-sport na tym prestiżowym wydarzeniu – Igrzyskach Europejskich. #EGE23 to kamień milowy w rozwoju e-sportu w Europa. To radosne święto młodości, e-sportu i sportu w ogóle”. Chrisa ChanaSzef Globalnego Funduszu Środowiskowego.

Spyros CapralosI szef EOC, Powiedział: „Turnieje e-sportowe są niezwykłym dodatkiem do europejskiej oferty gier i podkreślają progresywną wizję różnorodności i integracji w świecie sportu, podkreślając wspólną płaszczyznę, którą dzielą pod względem poświęcenia, strategii i dążenia do doskonałości. .

„Cieszymy się, że możemy współpracować ze Światową Federacją Esports przy pierwszej z wielu planowanych inicjatyw”.

Hassana ArataPrzewodniczący Komitetu Koordynacyjnego EOC, European Games 2023Powiedział: „EOC ma przyjemność współpracować ze Światową Federacją Esports przy organizacji turniejów e-sportowych Katowice tego lata.

„E-sport cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, zwłaszcza wśród młodszego pokolenia, a ponieważ europejskie gry wciąż szukają sposobów na innowacje i przyciąganie młodszych odbiorców, jest to ważny krok.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowice Będzie to idealne miejsce na zawody i wiem, że będzie to niezapomniana okazja dla wszystkich sportowców zaangażowanych w e-sport”.

Pełna historia: https://www.globalesports.org/post/european-games-esports-champs

Komunikacja: Opactwo SadleirI [email protected]

Światowa Federacja Sportów Elektronicznych ŹRÓDŁO

READ  Harmonogram meczów, przewodnik po kanałach i kiedy Anglia zagra następny