Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trzy dziewczynki zaginęły po ucieczce w Luizjanie: zarzuty w mediach społecznościowych o zabawie w chowanego

Trzy dziewczynki zaginęły po ucieczce w Luizjanie: zarzuty w mediach społecznościowych o zabawie w chowanego

Trzy dziewczynki w wieku 12-16 lat zniknęły po ucieczce z domu w Luizjanie: policja obawia się o ich bezpieczeństwo, ale posty w mediach społecznościowych twierdzą, że są bezpieczne w Teksasie, bawiąc się w chowanego

  • Jandi Hughes, 16 lat; Anna Parker, 14 lat; 12-letnia Olivia Carrier była ostatnio widziana na Spur Drive w Denham Springs w Luizjanie około północy w czwartek.
  • Szeryfowie w parafii Livingston błagają o pomoc w ich wyśledzeniu w obawie o ich bezpieczeństwo z powodu ostrzeżeń o mrozie obowiązujących do niedzieli
  • Niektórzy użytkownicy Facebooka udostępniali w mediach społecznościowych posty przesłane przez dziewczyny, w których twierdziły, że są w Teksasie i „bawią się w chowanego”.
  • Olivia kpiła nawet ze swojego zdjęcia, które zostało użyte do podniesienia świadomości, i twierdziła, że ​​nie ma 12 lat.

Policja w Luizjanie szuka trzech dziewcząt, które zaginęły w czwartek wieczorem w swoich domach – ale wydają się chwalić swoim zniknięciem w mediach społecznościowych, nazywając to „zabawą w chowanego”.

Jandi Hughes, 16 lat; Anna Parker, 14 lat; 12-latka, Olivia Carrier, była ostatnio widziana na Spur Drive w Denham Springs w Luizjanie około północy w czwartek.

Biuro szeryfa parafii Livingston wystosowało prośbę o udzielenie informacji, mówiąc: „Nie podejrzewa się żadnego wykroczenia. Jednak w związku ze zbliżającym się spadkiem temperatur mamy nadzieję na jak najszybsze ich zlokalizowanie.

READ  Wojna na Ukrainie: niepokorny ukraiński prezydent Wołodymyr Zełenski mówi, że „nie ukrywa się”, ujawniając swoje stanowisko w Kijowie | wiadomości ze świata

Jednak ludzie na Facebooku udostępniali zrzuty ekranu, które według nich były dziewczynami kpiącymi z policji i kpiącymi z przeszukania.

16-letnia Jandi Hughes zniknęła ze swojego domu w Denham Springs w Luizjanie w czwartek wieczorem.

Olivia Carrier, lat 12, jest najmłodszą z zaginionych dziewcząt

Zaginęła również 14-letnia Anna Parker

Zaginęła także 12-letnia Olivia Carrier (po lewej) i 14-letnia Anna Parker (po prawej).

Pod postem jedna osoba napisała: „Bawią się tym. Twierdzą, że są w Teksasie.

Olivia odpowiada: „Tak, zrobiliśmy. To się nazywa zabawa w chowanego”.

Livingston Parish udostępnił to zdjęcie trójkąta

Livingston Parish udostępnił to zdjęcie trójkąta

Inni udostępniali wiadomości SnapChat od dziewcząt.

„Powiedzmy, że jesteśmy w Teksasie” – napisała Olivia.

Denham Springs znajduje się 200 mil od granicy stanu, bez pociągów podmiejskich. Tymczasowe prawo jazdy można uzyskać w wieku 16 lat w stanie, ale źródło powiedziało DailyMail.com, że śledczy nie są przekonani, że „mają środki”, aby pojechać do Teksasu.

W innym poście udostępnionym na Facebooku Anna najwyraźniej napisała: „Ty chłopcze pieprz się ze mną na uciekającym zdjęciu” wraz ze śmiejącym się emoji.

Jedna kobieta napisała na Facebooku: „Jandi publikuje teraz na Snapie w środku, mówiąc, że jest sławna na Facebooku, a także, że nie chce być znaleziona”.

Inny dodał: „Mam Jandi na Snapchacie, a ona myśli, że to żart”.

Jeden powiedział: „Jestem pewien, że wszyscy są razem. Zgodnie z historią Gandhiego, nigdy nie pozwoli, aby coś stało się jej dziewczynom.

Inny skomentował: „To jest właściwie śmieszne. Ona ma 16 lat, a nie „The Protector”. Byłbym bardzo zły, gdybym był rodzicami tych dzieci.

Rzecznik szeryfów parafii Livingston powiedział DailyMail.com, że są świadomi postów w mediach społecznościowych, a detektywi prowadzą dochodzenie.

Zaapelowali do każdego, kto ma informacje, o zgłoszenie się.

READ  Sąd Najwyższy Brazylii swoim przełomowym orzeczeniem wzmacnia prawa ludności tubylczej

Reklama