Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tryb wieloosobowy Naughty Dog jest opisywany jako kinowe przeżycie między dwoma graczami

Co do cholery gotuje Naughty Dog? Zawsze myśleliśmy Nasz ostatni: część druga Samodzielny tryb wieloosobowy będzie bardziej budżetową wersją SOCOMStylowa strzelanka konkurencyjna, która została dostarczona z oryginałem i wyobrażaliśmy sobie, że będziemy w nią teraz grać. Ale minął już ponad rok, odkąd ukazała się druga historia Ellie, a nie słyszeliśmy ani słowa o internetowym projekcie dewelopera.

W rzeczywistości wydaje się, że jest jeszcze daleko: kalifornijska korporacja jest… Kontynuacja intensywnej rekrutacji dla dobra gry. Wakaty obejmują wszystko, od programistów po projektantów – tak jak zatrudniali”Projektant ekonomiczny„Nie tak dawno temu, co wskazuje, że będzie to gra serwisowa na dużą skalę z regularnymi aktualizacjami. Ale Dodane komentarze Napisany przez współreżysera gry Vineet Agarwal przykuł naszą uwagę.

„Zatrudniamy agresywnie”, powiedział o szale zatrudniania firmy. Zgłoś się, jeśli chcesz wziąć udział w przekazywaniu kinowych wrażeń między graczami w tej nowej niezależnej grze akcji dla wielu graczy. To zdanie jest niezręcznie sformułowane, ale wydaje się sugerować, że ta gra online zachowa podstawowe wartości fabularne studia. Dokładnie to, jak to działało, w scenie wieloosobowej, sprawiło, że podrapaliśmy się po głowach.

Naughty Dog nigdy nie robi rzeczy na pół, a już ostrzegaliśmy, że frakcje zaczęły żyć własnym życiem – ale szczerze mówiąc, trudno nam sobie wyobrazić, jak by to wyglądało. Niestety wciąż wydaje się, że minęły lata – przypuszczamy, że studio zostało odwrócone przez pandemię, jak wszyscy inni. Oczywiście z przyjemnością poczekamy na ostateczny projekt, ale fajnie byłoby uzyskać wgląd w to, co właściwie robi studio, prawda?

READ  Sergey Galyonkin, twórca SteamSpy, który pomógł uruchomić Epic Games Store, po ośmiu latach opuścił twórcę Fortnite