science

Trwają konsultacje dotyczące terenów zielonych w North Berwick

Opinia publiczna jest proszona o opinie na temat 16 hektarów gruntów rolnych na obrzeżach North Berwick, z planami przekształcenia ich w tereny zielone dla społeczności.

Propozycje z North Berwick Trust, który jest właścicielem gruntów rolnych w południowej części miasta, niedaleko ustawy North Berwick.

Pyta społeczność, jak myślą o zarządzaniu ziemią, którą nazwał parkiem przyrody, w celu opracowania pięcioletniego planu zarządzania, który określa, w jaki sposób park przyrody będzie zarządzany z korzyścią dla mieszkańców North Berwick. ”

The North Berwick Trust ma nadzieję przekształcić ziemię w zarządzaną zieloną przestrzeń dla ludzi i dzikiej przyrody. Obecnie jest domem dla wielu drzew, łąk i ścieżek do koszenia trawników.

Trust powiedział, że chce, aby było to miejsce, w którym ludzie mogą „spacerować, ćwiczyć, bawić się i pracować jako wolontariusz z dala od ich intensywnego, nowoczesnego życia” oraz miejsce wykorzystywane do ochrony przyrody, użytku edukacyjnego i rekreacyjnego oraz udziału społeczności.

Konsultacje potrwają do środy, kiedy ludzie będą mogli obejrzeć nagranie parku z drona w northberwicktrust.co.uk Lub na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Aby zakończyć konsultację, odwiedź زيارة tinyurl.com/NBTNaturePark, w wersji papierowej dostępnej w The Lighthouse, Community Centre lub Scottish Seabird Center. Jeśli odbierasz z domu kultury, zadzwoń pod numer 01620 893056, aby umówić się na spotkanie.

READ  NASA Curiosity Rover pokazuje nam pochmurne i kolorowe dni na Marsie

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment