Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trwa śledztwo w sprawie kieszonkowca Strymera oskarżonego o przejechanie samochodem psa

Trwa śledztwo w sprawie kieszonkowca Strymera oskarżonego o przejechanie samochodem psa

opublikowany: 2023-02-21 T20:57:26

zaktualizowane: 2023-02-22 T14:53:11

Władze w Polsce prowadzą dochodzenie, a prokuratura została powiadomiona po tym, jak użytkownik Twitcha rzekomo przejechał psa, używając swojego telefonu.

Streamerka Twitcha „sidneuke” stanęła w obliczu gniewu internetu na początku lutego po przerażającym incydencie, w którym zdawała się przejechać psa na drodze.

Do incydentu doszło dopiero wtedy, gdy streamerka zaczęła patrzeć na swój telefon i czytać czat na Twitchu. Odwracając wzrok, wyglądała, jakby wpadła na psa, aw tym samym czasie w pobliżu mogły znajdować się inne zwierzęta.

Chociaż Twitch zbanował sidneuke, najprawdopodobniej za rozproszoną jazdę, konsekwencje mogą być poważniejsze.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Streamer Twitcha został zbadany po rzekomym potrąceniu psa samochodem

według polerowanie Media o zdarzeniu został poinformowany Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt oraz zawiadomiony prokuratura.

Postanowiliśmy zawiadomić prokuraturę w tej sprawie. Pierwszą kwestią niekwestionowaną jest to, że psy nie powinny biegać swobodnie, powiedzieli w oświadczeniu. Ponieważ jednak już działało, to: [she] On powinien [have] Zatrzymaj się i reaguj. To współczucie i obowiązek społeczny”.

(Ostrzeżenie: film może przeszkadzać niektórym widzom)

Należy zauważyć, że w Polsce korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy jest niezgodne z prawem, a rzekomy wypadek jeszcze bardziej pogarsza sytuację.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Po wypadku sidneuke Sprywatyzowała swoje media społecznościowe I jeszcze nie zajęła się swoimi działaniami ani nie została zbanowana na Twitchu. Nie wiadomo też, kiedy zostaną zbanowane ani czy strona należąca do Amazona współpracuje z polskimi władzami.

To nie pierwszy raz, kiedy domniemane znęcanie się nad zwierzętami jest gorącym tematem na Twitchu. Popularna piosenkarka Alinity znalazła się w tarapatach po tym, jak „rzuciła” swojego kota podczas gry w Apex Legends.

READ  Paznokcie basenowe to najfajniejszy manicure z iluzją optyczną na lato 2023