Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump zorganizuje swój pierwszy duży wiec po prezydenturze w Ohio – śledź aktualizacje na żywo

Trump nie myśli o zostaniu przewodniczącym Izby Reprezentantów w 2022 r.

Być może został zwolniony z Twittera, ale Donald Trump nie był spokojny od czasu opuszczenia urzędu. Teraz oficjalnie wrócił na trop kampanii, aby wziąć udział w pierwszych wiecach z autografami, odkąd w styczniu opuścił Biały Dom w niełasce, po tym, jak jego zwolennicy szturmowali Kapitol.

Wydarzenie odbędzie się w Wellington w stanie Ohio, na południowy zachód od Cleveland i będzie początkiem wielostanowej trasy, która obejmie podróż do granicy amerykańsko-meksykańskiej i wiec w nowym stanie byłego prezydenta. Floryda.

Oczekuje się, że na wiecu Trump pójdzie za Anthonym Gonzalezem, jednym z 10 republikanów w Izbie Reprezentantów, który głosował za odwołaniem drugiego w jego imieniu, i wesprze jego głównego rywala, byłego doradcę Białego Domu Maxa Millera.

Były prezydent, który w ostatnich dniach wzmocnił swoją obecność w mediach – krytykując byłych sojuszników, takich jak wiceprezydent Mike Pence i mówiąc o nadchodzących wyborach GOP – może wykorzystać to wydarzenie do realizacji swoich ambicji politycznego powrotu w wyborach prezydenckich w 2024 roku. Trump pozostaje niezwykle popularny w bazie Partii Republikańskiej, a ten wiec jest dla przypomnienia.

1624732850

Raport mówi, że teoria spiskowa, że ​​Trump powróci na urząd w sierpniu, zaniepokoiła urzędników

Pomysł wysunąły osoby bliskie byłemu prezydentowi, m.in.: Sydney PowellTrump, prawnik, który został pozwany w związku z zarzutami, że Trump został oszukany podczas reelekcji w związku ze spiskiem z udziałem operatorów maszyn do głosowania i komunistycznych przywódców w Wenezueli, dyrektor generalny MyPillow Mike Lindell również stoi przed sądem w związku z szeregiem daleko idących zarzutów głosowanie w 2020 roku.

niezależnyPhil Thomas ma więcej.

Josh Marcus26 czerwca 2021 19:40

1624731688

Prawnik ds. odpowiedzialności powiedział, że zarzuty karne mogą oznaczać „nokaut” dla Trump Organization

Według Daniela Goldmana, jednego z prawników, który dwukrotnie pozwał Donalda Trumpa, byłby to „nokaut” dla firmy, potencjalnie prowadzący do możliwego bankructwa.

Josh Marcus26 czerwca 2021 19:21

1624728009

Według zarzutów Trump opracował rozkaz użycia wojsk przeciwko protestującym George’owi Floydowi

Wiec Donalda Trumpa w Ohio może dać nam wgląd w jego przyszłość w Partii Republikańskiej, ale wciąż pojawiają się informacje o chaotycznych dniach jego poprzedniej kadencji.

Najpierw były prezydent zmusił swoich współpracowników do sporządzenia projektu rozkazu, który pozwoliłby mu użyć przeciwko niemu wojska George Floyd Według nowego raportu protestujący. biały Dom Jego współpracownicy sporządzili projekt proklamacji, której były prezydent użyje, aby powołać się na ustawę o powstaniu w przypadku, gdy zdecyduje się rozmieścić siły czynne w celu zakończenia protestów przeciwko niesprawiedliwości rasowej w Waszyngton, podają źródła New York Times.

Szczegóły: Graeme Massey.

Josh Marcus26 czerwca 2021 18:20

1624726906

Co powie Donald Trump na wiecu powrotnym w Ohio?

Wszyscy powinniśmy wiedzieć, że próba przewidzenia dokładnie, co powie Donald Trump, jest głupcem. Oczekuje się jednak, że na nadchodzącym wiecu w Ohio poruszy dwa główne punkty, pierwsze takie wydarzenie od czasu, gdy opuścił urząd w styczniu w atmosferze skandalu.

Nielojalni Republikanie: Oczekuje się, że Trump pójdzie za Anthonym Gonzalezem, jednym z 10 republikanów w Izbie Reprezentantów, którzy głosowali za oskarżeniem go i poprze jego głównego przeciwnika w Ohio, byłego doradcy Białego Domu, Maxa Millera. Były prezydent obiecał rozprawić się z każdą partią republikańską, która sprzeciwiła się mu za impeachment, więc nie zdziw się, jeśli krytykuje innych, takich jak Liz Cheney czy Lisa Murkowski.

Niekończąca się kampania: Wybory w 2020 r. ledwie się skończyły, co oznacza, że ​​wybory w 2022 r. już się rozpoczęły na warunkach Waszyngtonu. Donald Trump utworzył już nowy komitet ds. akcji superpublicznych i prawdopodobnie będzie ważnym pośrednikiem władzy w połowie kadencji, biorąc pod uwagę jego ogromną popularność i widoczność w bazie republikańskiej.

READ  Użycie oprogramowania szpiegującego Pegasus na hiszpańskich politykach powoduje „kryzys demokracji” | Hiszpania

Samego siebie: To jest temat słynnego byłego prezydenta. Bez wątpienia na wiecu pojawią się fragmenty jego ambicji politycznych, dostrzegane obelgi i pretensje oraz prawie wszystko, co Trump ma na myśli.

Josh Marcus26 czerwca 2021 18:01

1624725222

Witamy w relacji na żywo The Independent z wiecu wyborczego Donalda Trumpa w Ohio

Dzień dobry i witam niezależnyRelacja na żywo z demonstracji w stylu kampanii Donalda Trumpa w Ohio, która może być kluczową odskocznią dla jego ambicji politycznych na rok 2024 i później.

Josh Marcus26 cze 2021 17:33