Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump zapowiada kandydowanie w wyborach 2024 w Stanach Zjednoczonych”; Forbes, powodzie Yogura nawiedziły Nową Południową Walię; uderzenie w Polskę rosyjskimi rakietami; Anthony Albanese spotyka Xi Jinpinga; Trump przygotowuje się do rozpoczęcia wyborów w USA w 2024 roku; Wiktoriańska kampania wyborcza w 2022 r. trwa

Były prezydent USA Donald Trump właśnie potwierdził, że będzie startował w wyborach prezydenckich w USA w 2024 roku.

Przemawiając ze swojego domu w Mar-a-Lago na Florydzie, Trump oświadczył: „Powrót Ameryki zaczyna się teraz”.

byłego prezydenta USA Donalda Trumpa. przypisano mu:AP

Podczas przemówienia inauguracyjnego były prezydent przedstawił pozytywny obraz swoich lat sprawowania urzędu.

„Przewróciliśmy stronę na temat dziesięcioleci globalizacji sprzedaży” – powiedział. „Kiedy wirus uderzył w nasze brzegi, podjęliście zdecydowane działania i uratowaliście miliony istnień ludzkich i amerykańską gospodarkę.

Nasze południowe granice były węższe niż kiedykolwiek. Chiny, Rosja i Korea Północna obserwowały. Szanowali Stany Zjednoczone i, szczerze mówiąc, szanowali mnie”.

Trump dodał, że Ameryka pod rządami prezydenta Joe Bidena jest „narodem upadającym”.

„Ostatnie dwa lata pod rządami Joe Bidena były czasem bólu, trudności, niepokoju i rozpaczy” – powiedział.

Ładowanie

„Kiedy mówimy, inflacja jest najwyższa od 50 lat. Ceny gazu są najwyższe w historii. Stany Zjednoczone zostały zawstydzone i upokorzone, aby wszyscy mogli to zobaczyć. [The withdrawal from Afghanistan] Co by się stało, gdybym został prezydentem.

„Jesteśmy tu dziś wieczorem, aby powiedzieć: tak nie musi być”.

Trump, który startował na bilecie Republikanów, aby pokonać Hillary Clinton z Partii Demokratycznej w 2016 roku, przegrał z Bidenem w 2020 roku.

Dzisiejsze wydarzenia mają miejsce kilka dni po tym, jak Republikanom nie udało się przejąć kontroli nad Senatem USA. Jednak liczenie trwa w Izbie Reprezentantów, w której oczekuje się, że Republikanie zdobędą większość.

READ  Rynek sprzedaży maszyn do polerowania butów