Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump ujawnia, co czuje Melania w związku z jego procesem o oszustwo cywilne

Trump ujawnia, co czuje Melania w związku z jego procesem o oszustwo cywilne

Donalda Trumpa Co ujawniła była pierwsza dama Melania Trump Myśli o postawieniu go przed sądem Nowy Jork Uwagi te złożył dziś rano podczas przerwy w rozprawie w sądzie.

Były prezydent toczy się obecnie proces pod zarzutem oszustwa cywilnego postawionego mu przez prokuratora generalnego Nowego Jorku Letitia James.

Wśród jego oskarżonych są jego dwaj dorośli synowie, Donald Trump Jr I Erica Trumpaa także jego tytułowa firma The Organizacja TrumpaI starsi asystenci.

Jeszcze przed rozpoczęciem procesu sędzia Arthur Engoron orzekł, że oszustwa dopuścili się oskarżeni, których prokuratura okręgowa oskarżyła o rażące zawyżanie wartości majątku Trumpa i wartości netto w celu zabezpieczenia pożyczek od instytucji finansowych na korzystniejszych warunkach.

Oskarżeni nie przyznali się do winy, a były prezydent wypowiadał się szczególnie głośno, twierdząc, że sprawa w ogóle nie powinna była zostać wniesiona.

Teraz, dzięki komentarzom uchwyconym przez kamerzystę Kyle’a Mazzę z News12 New Jersey, znane są jasne zdanie byłej pierwszej damy na ten temat.

Kiedy Trumpa zapytano o zdanie żony w tej sprawie, odpowiedział: „Uważa, że ​​to całkowita hańba i uważa, że ​​to bardzo niesprawiedliwe i że to wszystko ingerencja w wybory”.

Była Pierwsza Dama rzadko pojawia się publicznie, rzadko widuje się ją u boku męża i trzyma się z daleka od wielu problemów prawnych, które nękają byłego prezydenta.

Po przeprowadzce z zimowego domu w klubie Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie – będącym centrum jednej z federalnych spraw przeciwko Trumpowi – były prezydent spędził większość lata w swoim klubie golfowym w Bedminster w stanie New Jersey.

Pani Trump,ludzie Zgłoszono w sierpniuWiększość lata spędził na Manhattanie. Nie była u jego boku podczas żadnej demonstracji ani wydarzeń związanych z kampanią związaną z jego oskarżeniami.

READ  Irak nakazuje wydalenie ambasadora Szwecji w Bagdadzie w proteście przeciwko spaleniu Koranu

Cytat ze „źródła społecznościowego” ludzie Powiedziała: „Melania publicznie wspiera męża, ale w tajemnicy woli życie zapewniające 100% prywatności i pozbawione kontroli prasy”.

Źródło kontynuuje: „Ona wie, jaki jest jej mąż, ale nadal uważa, że ​​za dużo na nim zrzucono i nie chce mieć z tym nic wspólnego”.

„Nienawidzi wszelkich problemów prawnych i nie mówi o nich wiele nigdy i nigdzie. Prowadzi własne życie”.

Podczas gdy jej mąż podróżuje po kraju i stanowczo zaprzecza postawionym mu oskarżeniom zawartym w czterech aktach oskarżenia, pani Trump zachowuje prywatność, spędzając czas z rodziną i nielicznymi zaufanymi przyjaciółmi.

Źródło wyjaśnia: „W przeciwieństwie do innych osób należących do klubów jej męża, ona nie polega na zewnętrznych stymulatorach, które wspomagają jej codzienne życie. Ma syna, innych członków rodziny i wybranych przyjaciół.

We wrześniu zapytano Trumpa Spotkać prasę Gospodarz Kristen Welker Zobaczymy [Melania] Wkrótce w drodze.”

„Tak. Bardzo szybko” – odpowiedział. „Kiedy będzie to wygodne, ale bardzo szybko”.

Były prezydent USA Donald Trump i była pierwsza dama Melania Trump przybywają na imprezę sylwestrową do jego domu w Mar-a-Lago 31 grudnia 2022 r. w Palm Beach na Florydzie.

(Getty Images)

Trump powiedział Welkerowi, że była pierwsza dama jest zajęta opieką nad ich 17-letnim synem Barronem.

Dodał, że chce uniemożliwić jej kontakt z „brudną i podłą” sceną polityczną.

„To zwykła osoba, wspaniała osoba, bardzo pewna siebie” – powiedział o swojej żonie, byłej modelce. „I bardzo kocha nasz kraj”.

Później, we wrześniu, poinformowała Strona szósta Że pani Trump „po cichu” renegocjowała umowę przedmałżeńską.

Źródło podało: „To już co najmniej trzeci raz, kiedy Melania renegocjowała warunki umowy małżeńskiej”. Źródło dodało jednak, że nie dzieje się tak dlatego, że była Pierwsza Dama gdziekolwiek się wybiera.

READ  Prawdziwa przyjaciółka Ukrainy, Liz Truss, oferuje niezachwiane wsparcie wśród miłosnych bomb i żartów o tacie

„Melania najbardziej troszczy się o utrzymanie i zwiększenie zaufania do syna” – powiedział informator.

„To porozumienie było konieczne ze względu na toczące się spory prawne… [Donald] „Cierpiał” – dodali.

„Trump jest nadal bardzo zamożny, ale rachunki i orzeczenia prawne rosną” – powiedział, dodając, że renegocjowana umowa przedmałżeńska „zapewni solidniejszą przyszłość” Melanii i Barronowi, jeśli się rozstaną. „To nie tak, że groziła, że ​​go opuści” – wyjaśniło źródło. „To zdecydowanie podstawowa idea”.

„Wiem, że chciała zapewnić jej więcej pieniędzy, a także – z tego, co rozumiem – Barron ma otrzymać co najmniej określoną kwotę” – podało inne źródło.

Zanim para opuściła Florydę na lato, zostali razem sfotografowani podczas wielkanocnego brunchu w Mar-a-Lago w kwietniu i wzięli udział w imprezie sylwestrowej w klubie kończącej rok 2022.

Pani Trump była u boku męża w listopadzie 2022 r., kiedy rozpoczynał on kampanię na rok 2024 na rzecz powrotu do Białego Domu.