Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump: reakcja Stephena Kinga, gdy były prezydent USA powiedział, że zostanie aresztowany we wtorek

Trump: reakcja Stephena Kinga, gdy były prezydent USA powiedział, że zostanie aresztowany we wtorek

Gwiazdy z całego świata kultury reagują na najnowsze wiadomości dotyczące byłego prezydenta USA Donalda Trumpa.

W sobotę (18 marca) Trump oświadczył na swojej stronie Truth Social, że zostanie aresztowany we wtorek.

W bardzo sensacyjnym poście Trump wycelował w „niezwykle skorumpowane i polityczne biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie” i wezwał do protestów w celu „odzyskania naszego narodu”.

Oczekuje się, że Trump zostanie oskarżony o potajemne wypłaty pieniężne aktorowi filmów dla dorosłych Stormy’emu Danielsowi, zanim został wybrany na urząd w 2016 roku.

Tutaj możesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w tej historii.

Wśród tych, którzy odpowiedzieli na tę wiadomość, byli powieściopisarz Stephen King oraz reżyser i aktor Rob Reiner.

„Donald Trump jest socjopatą i przestępcą” – napisał King. „Pozwolenie mu na ponowne zbliżenie się do łopat nuklearnych byłoby szaleństwem”.

Kiedy Donald Trump został republikańskim kandydatem na prezydenta w 2016 roku, dołączyłem do Twittera. Chciałem wypowiedzieć się przeciwko człowiekowi, o którym wiedziałem, że był patologicznie kłamliwym, mizoginicznym rasistą, który był i nadal jest egzystencjalnym zagrożeniem dla naszej demokracji” – napisał Reiner.

„To do nas należy wykorzenienie tej plagi”.

Star Trek Star George Takei napisał: „Dążenie do sprawiedliwości za zbrodnie popełnione przez Trumpa nie jest zemstą polityczną. Nikt nie jest ponad prawem.

„Jeśli potężni ludzie popełniają przestępstwa, powinni być za to pociągnięci do odpowiedzialności jak wszyscy inni. Nie zgadzasz się?”

Dyrektor generalny Twittera, Elon Musk, stwierdził, że Trump wygrałby „osunięciem się ziemi”, gdyby został postawiony w stan oskarżenia.

W międzyczasie rzecznik pana Trumpa powiedział: „Nie było żadnego powiadomienia, poza nielegalnymi przeciekami z Departamentu Sprawiedliwości i biura prokuratora okręgowego do NBC i innych fałszywych firm informacyjnych, że radykalny lewicowy demokratyczny prokurator generalny finansowany przez George’a Sorosa na Manhattanie postanowił przenieść polowanie na czarownice na wyższy poziom.

READ  Rosjanka stojąca za protestem wojennym ucieka z aresztu domowego | Rosja

Prezydent Trump słusznie podkreśla swoją niewinność i używa naszego systemu niesprawiedliwości jako broni. Będzie w Teksasie w następny weekend dla ogromnego tłumu. Uczynić Amerykę znów wielką! „