Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump News Today: McConnell mówi, że były prezydent nie jest „jego fanem”, ponieważ ostrzega republikanów, by nie „psuli” wyborów w połowie kadencji

Mitch McConnell wyjaśnia, dlaczego nadal wspiera Donalda Trumpa

Donald Trump przypuścił osobisty atak na byłą dyrektor Rady Bezpieczeństwa Narodowego Fionę Hill po opublikowaniu akt New York Times W wywiadzie rosyjski ekspert zarzucił mu „wycofanie Putina” po wyborach w 2020 roku.

W sarkastycznym oświadczeniu Trump powiedział, że gdyby pani Hill nie była jej brytyjskim akcentem, „to by nie było”.

Tymczasem pan Trump podniósł brwi, popierając dr Mehmeta Oza jako reprezentanta Pensylwanii w Senacie USA. „Znam doktora Oza od wielu lat, podobnie jak wielu innych, nawet dzięki jego bardzo udanemu programowi telewizyjnemu” – powiedział Trump w oświadczeniu. „Mieszkał z nami przez ekran i zawsze był popularny, szanowany i inteligentny”.

Ogłoszenie rozzłościło wielu konserwatystów, w tym byłego kandydata, którego Trump poparł na to stanowisko.

„Mam wielki szacunek dla prezydenta Trumpa” – napisał na Twitterze Sean Parnell, który odpadł z wyścigu w listopadzie. „Ale jestem tym rozczarowany. Oz jest antytezą wszystkiego, co uczyniło Trumpa najlepszym prezydentem w moim życiu – jest daleko od America First i byłby taki zły dla PA”.

1649799907

Kenzinger: Trump przyznał się do próby zamachu stanu

Adam Kinzinger, jeden z republikanów w panelu z 6 stycznia, po raz kolejny wyraził swoje poglądy na temat roli Donalda Trumpa w zamieszkach na Kapitolu, które on i jego koledzy badają, a także na temat możliwej odpowiedzialności byłego prezydenta.

„Nie ma elementu przestępczego w tym, co może zrobić Izba Reprezentantów, ale z pewnością możemy opublikować te informacje, a Departament Sprawiedliwości może przyjrzeć się im i zrobić z nimi, co tylko zechce” – powiedział.

Oliver O’Connell12 kwietnia 2022 22:45

1649797987

Obejrzyj: Tucker Carlson rozmawia z otwartym rasistowskim naukowcem

Jednak wciąż gości z różnymi ekstremalnymi punktami widzenia, a szum w tym tygodniu pochodzi z wywiadu, który przeprowadził z niesławną Princeton Academy Amy Wax, którą poprowadził w niesamowitej dyskusji na temat imigracji i uczelni intelektualnych dla studentów różnych narodowości i etnicznych. tła.

Obejrzyj poniższy klip z wywiadu.

Oliver O’Connell12 kwietnia 2022 22:13

1649797357

Prokurator generalny Południowej Dakoty zwolniony z powodu śmiertelnej katastrofy

Gubernator Domu Południowej Dakoty, Jason Ravensburg, zapytał we wtorek prokuratora stanowego generalnego Jasona Ravensburga o wypadek samochodowy w 2020 roku, w którym zginął pieszy, ale początkowo powiedział, że mógł uderzyć jelenia lub inne duże zwierzę.

Ravensburg, republikanin, jest pierwszym urzędnikiem, który został postawiony w stan oskarżenia w historii Południowej Dakoty. Zostanie przynajmniej tymczasowo usunięty ze stanowiska w oczekiwaniu na przełomowy proces senacki, w którym wymagana jest większość dwóch trzecich, aby skazać go na podstawie zarzutów o impeachment. Senat musi czekać na swój proces co najmniej 20 dni, ale nie wyznaczył jeszcze daty.

Ravensburg nie podniósł konkurencji w zeszłym roku w dwóch wykroczeniach drogowych w wypadku, w tym nielegalnej zmianie pasa ruchu. Śmierć Josepha Poivera została opisana jako tragiczny wypadek.

W wąskim głosowaniu przeciwko oskarżeniu Ravensburga, kontrolowany przez Republikanów Dom oskarżył go o przestępstwa, które spowodowały czyjąś śmierć, składając „liczne nieprawdziwe informacje” funkcjonariuszom organów ścigania po incydencie i wykorzystując jego biuro do prowadzenia dochodzenia kryminalnego. Wyrok w Senacie wykluczyłby Ravensburg z jakiegokolwiek przyszłego urzędu rządowego.

„Kiedy mamy do czynienia z życiem jednego z twoich współobywateli, myślę, że to poważnie wpłynęło na wszystkich” – powiedział republikański reprezentant Will Mortenson, który przedstawił artykuły o impeachmencie.

Oliver O’Connell12 kwietnia 2022 22:02

1649796847

Oliver O’Connell12 kwietnia 2022 21:54

1649795707

Przeprowadzka Trumpa na Florydę mogła być nieoczekiwanym prezentem dla Manhattan DA

Donald TrumpPrzenieść do Floryda Prokuratorzy z Nowego Jorku mogli otrzymać dodatkowy czas na przeprowadzenie niepewnego śledztwa w sprawie byłego prezydenta na podstawie niejasnego prawa.

Urzędnicy z Nowego Jorku mają zwykle pięć lat historii rzekomych przestępstw, aby wnieść oskarżenie w przypadku większości przestępstw, ale przeprowadzka Trumpa na Florydę, która jest obecnie stała w 2020 r., może dać urzędnikom dodatkowe pięć lat.

I potrzebują tyle czasu, ile tylko mogą.

Oliver O’Connell12 kwietnia 2022 21:35

1649794567

Marsha Blackburn wyśmiewała się z mieszkańców Tennessee mówiących, że chcą muru na naszej granicy

Partia Republikańska Marsha Blackburn Więcej niż kilku jej obserwatorów na Twitterze bawiło się we wtorek, kiedy upierała się, że mieszkańcy jej stanu chcą muru na naszej granicy, najwyraźniej w odniesieniu do granicy z USA Meksyk.

Jurysdykcja ustawodawcy republikańskiego nie znajduje się w pobliżu południowej granicy Stanów Zjednoczonych z Meksykiem. W związku z tym jej naleganie, by mieszkańcy stanu popierali budowę muru granicznego, skłoniły użytkowników do wyszydzania tego, czym jest mięso Blackburn z Alabamą, jednym z jej południowych sąsiadów.

Oliver O’Connell12 kwietnia 2022 21:16

1649793427

Vindman: 6 stycznia był sygnałem dla Putina do ataku na Ukrainę

Mamy historię z Gustavem Killanderem.

Oliver O’Connell12 kwietnia 2022 20:57

1649792287

Biały Dom potępia „niepokojący” zakaz aborcji w Oklahomie

że Oklahoma kryminalizuje prawo poronienie Opieka jako przestępca z 10 lat więzienia i grzywną w wysokości 100 000 USD dla pracowników służby zdrowia jest „bezwarunkowym atakiem” na zdrowie kobiet, sekretarz prasowy Białego Domu Jin Psaki Powiedział w oświadczeniu.

1649791147

Najważniejsze wydarzenia z imprezy Teda Cruza na Uniwersytecie Yale

Senator Ted Cruz był w New Haven w stanie Connecticut w poniedziałek wieczorem nagrywając odcinek podcastu na żywo przed publicznością składającą się z studentów Yale.

Niektóre ważne momenty były już publikowane na Twitterze Ośrodek wczasowy.

Po potwierdzeniu przez sędziego Kitangi Brown-Jackson przed Sądem Najwyższym, Creez powiedział o przesłuchaniach: „Wśród senatorów republikańskich większość poszła na tę nominację w obawie przed własnym cieniem. Klansman”.

Odnośnie skazywania pedofilów, tematu, który stał się przedmiotem ataków GOP na sędziego Jacksona, powiedział: „Może to być wiadomość dla mediów korporacyjnych, ale jest tam wielu przestępców seksualnych. wiele lat.”

Wreszcie, zapytany, czy wyeliminowałby innego człowieka, aby zakończyć głód na świecie, Cruz nie odpowiedział wprost, ale odpowiedział człowiekowi, który zadał pytanie, zastanawiając się, czy zagłosowałby na Donalda Trumpa, aby osiągnąć ten sam cel.

Oliver O’Connell12 kwietnia 2022 20:19

1649790007

Siostra Bidena nazywa Lindsey Graham „prezydentem jaworu”

Valerie Biden Owens pisze o Republikaninie z Południowej Karoliny w swojej nowej książce „Growing Up Biden” i zauważa, jak jej brat miał „silne relacje” z republikańskimi senatorami podczas 36-letniej służby w Senacie. Ale mówi, że Graham został „głównym dowódcą” byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Oliver O’Connell12 kwietnia 2022 20:00